Mělnicko / Přestože fotbalová sezona o víkendu skončila, některé okresní celky ještě zůstávají v napětí. Zajímá je další osud fotbalistů kralupského Kaučuku, z jejichž tábora ústy předsedy Vladimíra Matějčka s blížícím se koncem soutěže stále častěji zaznívalo, že se klub vzdá účasti v I. B třídě a přihlásí pouze jediné mužstvo do okresních soutěží.

Možnost postoupit by tak dostaly v okresním přeboru druhé Záryby. Pokud by se navíc potvrdily spekulace, že klub přihlásí pouze třetí třídu, kterou letos vybojovalo béčko, zavládla by dodatečná postupová radost ještě v Horních Beřkovicích. Ty mají na druhém místě ve skupině B třetí třídy více bodů než Mlékojedy v „áčku“. Ze čtvrtých tříd by se po bok šestice postupujících zařadilo navíc ještě Obříství.

Jasno ohledně (ne)přihlášení Kralup do soutěží bude v nejbližších dnech. „Jejich přihlášku zatím na stole nemáme. Podle neoficiálních informací ale B třídu přihlásit nechtějí. Nejpozději ve středu by mělo být jasno,“ řekl v pondělí sportovní ředitel Středočeského fotbalového svazu Zdeněk Krajl. Podobné informace má i Jaromír Hejna z STK okresního fotbalového svazu.