Zatímco domácí trenér Jaroslav Vodička slavil po zisku potřebného bodu postup severočeského týmu do ČFL, hostujícího Pavla Janečka těšilo, že hráči Sokola dokázali i druhý vzájemný duel s Hlavicí neprohrát.

„Ovčáry byly dnes lepší. Naši hráči už měli možná trochu v hlavách blížící se oslavy a nedokázali prodloužit vítěznou domácí sérii, což mě mrzí. Za výkony v celé sezoně si ale, myslím, postup zasloužíme,“ uvedl Jaroslav Vodička, který byl coby trenér u toho, když právě Ovčáry před časem vybojovaly historický postup do divize.

Současný trenér Sokola Pavel Janeček souhlasil, že jeho tým zahrál výborně. „I když jsme vyrovnávali až v devadesáté minutě, tak jsme si bod zasloužili. Měli jsme více ze hry, mírnější převahu i o nějakou tu šanci navíc. Jsem rád, že s mužstvem, které postupuje, máme kladnou bilanci. I doma, kde Hlavice neztratila ani bod, s námi nevyhráli.“

K dotažení úspěšné sezony k úplné spokojenosti chtějí v Ovčárech vyhrát sobotní domácí duel s Pěnčínem-Turnovem, který má posunutý výkop už na 10.15 hodin. V následujícím duelu na půdě posledních Předměřic je vítězství povinností a tečku za sezonou udělá domácí vystoupení s pardubickou Teslou.