Klub ale brzdí euforii a spíše to vypadá, že by nejraději ve stejné soutěži rád setrval. Jak jsme už před časem informovali nezasvěcené fanoušky, Kly mají kádr přestárlý. Vedení by ho nutně muselo posílit, aby ve vyšší třídě mohl pomýšlet na úspěch.

„My se na postup vůbec nedíváme. Samozřejmě o naší pozici víme, ale jdeme si prostě zahrát po práci fotbal. Postup by pro nás byl spíše komplikací," řekl trochu překvapivě Michal Voljanskij, hlavní trenér týmu.

Ať tak či onak, tým si vybojoval velmi nadějnou pozici, ze které už s největší pravděpodobností nespadne. Nejlepší celek soutěže je ve formě – poslední čtyři utkání zvládl na výbornou.

Navíc Kly neinkasovaly už 323 minut, v obraně i v útoku mužstvo patří k absolutní špičce.

Tým kolem kapitána Stanislava Ondráka si jde neohroženě za postupem a zastavit by jej neměly ani aktuálně desáté Tišice.

Sokol minulý týden padl s Pěčicemi 1:4, a i když má v poslední době příznivou bilanci čtyř výher ze šesti klání, jasným favoritem jsou Kly. A to i přesto, že se domácí budou muset obejít bez obránce Martina Viskupa, který je podle kouče Voljanského pracovně vytížený.

Utkání s Tišicemi začíná v sobotu už v 10.15. Poslední vzájemný zápas rozhodla jediná branka, vstřelil ji na podzim Radek Miřatský z Kel. Bude teď gólů víc?