Domácí šli do utkání odhodlaní napravit poslední výbuch s “béčkem“ Českého Brodu a plán se týmu vydařil na jedničku. Už o přestávce svítil na světelné tabuli stav 3:0, postupně se trefili Šmíd, Viskup a Miřatský.

Hosté sice po pauze snížili, do černého už ale následně pálily jen Kly, které si po dalších třech brankách připsaly nejvyšší výhru v sezoně. Dvakrát mířili do přesného Radek Miřatský a střídající Jiří Jeník.

„Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale soupeř nehrál vůbec špatně a hlavně v prvních dvaceti minutách nám dělal potíže. Přesto se nám podařilo oklepat se rychle z minulého týdne," zhodnotil krátce utkání právě Radek Miřatský.

Celek z Mělnicka je díky dalšímu vítězství už na čtvrtém místě tabulky a z vyrovnaného středu je na tom momentálně nejlépe. Nováček soutěže je blízko k tomu, aby přezimoval na nejklidnějších pozicích, do konce roku týmu zbývá odehrát ještě dvě kola.

„Fotbal mě v Klech baví. Když k tomu dá tým v utkání šest gólů, vše si užíváte," netají spokojenost po jasné výhře dvougólový Miřatský.

Kly – Uhlířské Janovice 6:1 (3:0). Branky: 39. a 57. Miřatský, 75. a 83. Jeník, 8. Šmíd, 36. Viskup – 54. Nicol. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Čermoch – Bartůšek, Velebil. Diváci: 80.

Kly: Doležal – Viskup (75. Frajman), Pechar (57. Jeník), Studený, Mihalík J. – Chrdle (78. Chaloupka), Kympl, Dohnal, Mihalík M. (46. Doubek) – Miřatský (70. Sobotka), Šmíd.