Domácí Skalsko určitě nebylo před zápasem favoritem na zisk všech tří bodů, ale opět se ukázalo, že ne vždy má fotbal logiku.

Lužečtí hráči měli po celý zápas převahu, ale na to se už nikdo ptát nebude – rozhoduje výsledek. Hostující hráči si sice vytvořili celou řadu příležitostí, ale střelecky byli jaloví.

Hosté poprvé inkasovali ve 14. minutě. Centr do vápna odkopl Šára, ale rozeběhnutý domácí hráč z dobrých 25 metrů napálil míč na branku a gólmanovi Jakešovi skákavý balón prošel pod tělem do sítě. V závěru půle po další chybě inkasovali hosté podruhé a domácí Skalsko se mohlo radovat ze zisku prvních bodů.

„V zápase nám chyběli Martin Tauchman s Šimonem, ale i tak jsme si vytvořili několik jasných šancí ke skórování. Bohužel pak domácí využili našich chyb. Potvrdila se stará pravda, že bez gólů se vyhrávat nedá,“ litoval zbytečné porážky trenér Eletisu Vladimír Tauchman.

 

Rozhodčí: Holý. Lužec: Jakeš – Hrdlík, Šára, M.Kučaba, Špánek – Uher, David Tauchman, Wolf, Levý (58. J. Kučaba) – Peroutka (70. Krejza), Merta.