Fotbalisté Neratovic se jako postupující s I. B třídou rozloučili porážkou v Kosmonosích, které si tak zajistily páté místo. Utkání se hrálo v duchu končící soutěže, kdy už ani jednomu mužstvu o nic nešlo.

Před přestávkou se hrál poklidný fotbal a dominovaly obrany s jedinou výjimkou, kdy domácí Javůrek po Došlého pasu běžel sám na brankáře, Černý však jeho pokus vystihl. Druhá půle začala trefou hostujícího Nováka do břevna, pak ale přidaly na aktivitě Kosmonosy. Došlý ještě z voleje Černého nepropálil, ale v 65. minutě nádherně patičkou uvolnil nejlepšího hráče domácích Keszega, který obstřelil brankáře – 1:0. V 76. minutě se z ostrého úhlu přesně trefil i Knespl. Neratovice měly vzápětí příležitost snížit, jenže Doubka nadvakrát vychytal Kolínský a třetí dorážku téhož hráče vytěsnil z brankové čáry střídající Bernard.

„V utkání jsme prostřídali maximální počet hráčů. Domácí měli větší chuť po vítězství a zaslouženě zvítězili,“ přiznal hostující trenér Jiří Kafka.

Branky: 65. Keszeg, 76. Knespl. Rozhodčí: Zigmunda. ŽK: 2:3. Diváků: 65. Neratovice/Byškovice: Černý – Zeman, Stanislav, Melich, Novák – Havel (46. Eisner), Zavadil, Máca, Pšenička – Pajkrt (46. Doubek), Nezbeda (46. Mansfeld).