Domácí nevyburcovala k lepšímu výkonu ani hostujícím Ihrackým neproměněná penalta hned v úvodu. „Myslel jsem si, že když zahodí penaltu, tak to s nimi otřese a nás to nakopne, ale nestalo se,“ vrátil se do druhé minuty zápasu trenér Libiše Jiří Kabyl.

Jeho litvínovskému kolegovi po výborném zákroku brankáře Šídla zatrnulo, po zápase ale mohl chválit. „Kluci navázali na herně dobrý výkon proti Vltavínu a byli jsme lepším týmem. Prvních dvacet minut bylo skutečně výborných. Závěr poločasu se herně vyrovnal, ale ve druhé půli jsme opět tahali za delší konec a v 60. minutě šli do vedení. Soupeř se pak uměle tlačil do útoku, z čehož jsme hodně těžili,“ zhodnotil zápas Vratislav Havlík.

Jiří Kabyl měl přesně opačné pocity: „Utkání jsme hráli hodně špatně, nedařilo se nám. Soupeř dobře bránil. Uprostřed hřiště měl dva urostlé hráče, které jsme často trefovali a pozdě k nim přistupovali, takže oni vyhrávali vzdušné souboje. Některé naše slibně vypadající akce jsme si zkazili sami, občas zapůsobil terén, který ještě není úplně ideální. Utkání prostě vyznělo tak, že nám se příliš nedařilo a soupeř vyhrál zaslouženě. Kdybychom přece jen měli větší štěstí, tak mohl Trojan v 85. minutě hlavou vyrovnat, což by ale asi bylo nespravedlivé.“