„První půle byla výborná, zasloužili jsme si vést," pravil libišský trenér Václav Havel. Zůstalo ovšem pouze u přání. Do vedení se totiž po tečované střele Maryšky zakončujícího rychlý brejk do hostující obrany dostali domácí. Hosté ale nesložili zbraně a dočkali se vyrovnání po parádně rozehrané standardní situaci trojicí Hrdý – Těmín – Baratynskyy. Ve zbylém čase už branka nepadla, i když domácím herně patřil druhý poločas. „Kromě břevna se soupeř nedostal do vyložené šance a my jsme mohli rozhodnout z brejků (Šmíd, Kabyl, Matoušek). Zasloužený bod pro oba, větší šance mělo ale naše mužstvo," uvažoval po zápase Havel.

Zcela spokojení se pak vraceli z berounské umělky Ovčárští. Těm se vyplnilo vše, co si v utkání přáli. Úvodní brankou zaskočili domácí ještě dříve, než sami plánovali. Maršner totiž hned po rozehrávce obral o míč domácího Smetanu, a když po následném centru hlavou skóroval Hašler, uběhlo od úvodného hvizdu teprve třináct vteřin. Stejný hráč si pak gól zopakoval ještě v 9. minutě, kdy ho pasem za obranu vyzval Viskup.

Pozadu pak nezůstal ani druhý útočník Sokola Müller. Ten nejprve uklidil k tyči přízemní centr Maršnera a o čtyři minuty později přehodil vybíhajícího Hejcmana. Asistenci na čtvrté brance si připsal brankář Straka, který spoluhráče našel dlouhým výkopem. Hosté tak mohli dohrávat nejen poločas, ale celý zápas v „údržbářském" tempu a také góly si schovat do některého z dalších zápasů.

„Věděli jsme, že to bude hlavně o tom, jak se popasujeme s umělkou. to se povedlo," pochvaloval si nejen vstup do zápasu hrající kouč hostí Jan Studený. „Domácí se sice snažili hrát, ale pouze po vápno," dodal. Těšilo ho přitom nejen čisté konto, ale také, že se na umělém povrchužádný z hráčů nezranil. Na sto procent jeho týmu vyšla taktika hrát na domácí přes kraje, kde je „větral" především Maršner.

Dobříš – Libiš 1:1 (1:1)
Branky: 7. Maryška – 23. Baratynskyy. Rozhodčí: Kubečka. Diváci: 150. Libiš: Lomský – Kabyl, Janík, Zuskin, Trojan – Řepka, Těmín, Baratynskyy, Škoda – Šmíd, Hrdý (Matoušek, Čadek, Jiráň).

Beroun – Ovčáry 0:4 (0:4)
Branky: 1. a 9. Hašler, 28. a 32. Müller. Rozhodčí: Richtár. ŽK: Mižič (O.). Diváci: 80. Ovčáry: Straka – Pechar, Ondrák, Studený, Viskup – Mižič, Mihalík, Baloun, Maršner (70. Šmajda) – Hašler (60. Voljanskij), Müller (85. Kudela).