Starší tým pojal zápas jako rozlučku pro hráče ročníku narození 1992, kteří přecházejí do kategorie dospělých. V uvolněné atmosféře nechyběla ani sázka s trenéry o výsledek zápasu.

„Podrobnosti zůstanou v kabině, ale kdo byl na utkání až do konce a zůstal i chvíli déle, tak viděl, že trenéři sázku rozhodně neprohráli. Kluci se k prohrané sázce postavili čelem a splněním úkolu odstartovali oslavy titulu a rozlučku se sezonou,“ líčil trenér Stuchlý.

„Se soupeřem, který byl na závěr sezony pro nás více než přijatelný, si kluci v pohodě zahráli. Sice jsme inkasovali tři branky, ale to vyplývalo z toho, že většina hráčů se tlačila hlavně dopředu a moc zodpovědně se nebránilo. Našich šest gólů rozhodně neodpovídá počtu tutovek, kterých jsme měli nejméně na tři zápasy, ale zahazovali jsme je i z těch nejjednodušších pozic,“ dodal k divokému utkání.

Střelecké hody nabídl i mladší neratovický tým, který v letošní sezoně obhájil prvenství v krajském přeboru. O jedenáct branek se podělili jen čtyři střelci, nejvíce se dařilo pětigólovému Prejzovi.

Starší: Neratovice – Slaný 6:3
Branky Neratovic:
18. a 53. Šulc, 21. a 43. Gabčo, 40. Tichý, 89. Havel. Neratovice: Bureš – Kopejska, Volf, Vála (45. Stuchlý), Šonský (45. Lelek) – Palanský, Havel, Šimandl (45. Ryba), Šulc – Gabčo (60. Fidrant), Tichý.

Mladší: Neratovice – Slaný 11:2 (7:2)
Branky Neratovic:
Prejza 5, Weiner 3, Kettner 2, Kučera. Neratovice: Prejsa – Novotný, Pavlík (40. Kasal), Dokoupil, Holeček (40. Dvořák) – Kučera, Kostelníček, Weiner, Dzimko – Kettner, Prejza.