Mužstvo dorostu se po podzimní části nachází na páté příčce desetičlenné tabulky okresního přeboru, a podle vedení FK tak bylo potřeba vnuknout mu nový impuls. „Odvedené práce trenéra Faifra si velice vážíme a hodnotíme jako velký přínos," uvedl předseda Luboš Černý.

Třicetiletý Kralupan Jiří Veselý je v Olších novou tváří, i když ne tak docela. „Jelikož jsem tu hrával v mládežnických mužstvech, tak vztah ke klubu mám kladný. Později jsem zde i trénoval žáky s panem Běhounkem. Krásné vzpomínky mám také z časů, kdy A-tým hrál ČFL," vybavuje si kouč, který nabídku na trénování dorostu velice rád přijal. „Fotbal je má vášeň. Když nemohu hrát, chci alespoň trénovat, a velice mě to baví. Fotbal je nejlevnější a krásný sport."

K trénování se Jiří Veselý dostal ve Veltrusech, kde začal u žáků, později se přesunul k dorostu Vojkovic. Následovaly Kralupy, Odolena Voda. Naposledy spolukoučoval áčko PTZ Nelahozeves. Ze své hráčské kariéry nejraději vzpomíná na doby, kdy v dorostu hrával krajský přebor. „Dál jsem působil ve Všestudech, Veltrusech a naposledy jsem hrál za Hostín. Bohužel jsem hráčskou kariéru musel ukončit po několikanásobné operaci pravého kolena," poznamenal Veselý.

A jeho cíle v pozici hlavního trenéra dorostu FK 1901? „Jsem rád za tuto šanci pomoci Kralupům a mládeži ke sportu. Po pár trénincích se nedá mužstvo hodnotit, ale dorostenci chodí poctivě trénovat, z čehož mám radost. Myslím, že je to baví a ještě máme šanci poprat se v této sezoně o postup. Ztráta je sice velká, ale naděje umírá poslední. Pokud se nepodaří postoupit letos, tak o to více zabojujeme v příští sezoně."