Druhý Lužec porazil nováčka z Tišic a mělnický FC nestačil na fotbalisty v Benátkách. Druhý nováček v B třídě Velký Borek dostal také pořádnou nálož od sedmých Pěčic.

BYŠICE – KLY 1:8

Michal Voljanskij (Kly): „Od první minuty jsme měli zápas pod taktovkou my. A to jsme ještě dali dva góly, které nám neuznali pro údajné ofsajdy. Ve chvíli, kdy to bylo už 3:0 pro nás, bylo po zápase. Domácí sice korigovali krásnou střelou na 3:1, ale to bylo z jejich strany všechno. Naše góly nebyly žádné náhodné, ale opravdu po pěkných kombinacích, musím za to kluky pochválit."
Rozhovor se střelcem šesti branek Petrem Hykou si můžete přečíst v zítřejším vydání Mělnického deníku.

LUŽEC – TIŠICE 3:1

Pavel Dohnal (Lužec): „Byl to pro nás těžký zápas, ale potvrdili jsme body zvenku. Od první minuty jsme šli jednoznačně za vítězstvím. Měli jsme územní převahu a z ní vyústil i první gól. Zkušený Kuchař sice penaltu neproměnil, ale vesměs na tři naše branky přihrál. V prvním poločase jsme byli lepší, ale pak se ta hra vyrovnala. Druhý poločas byl více o bojovnosti. Teď se musíme pečlivě připravit na další zápas ve Klích, kde je lepší terén a budeme tam moci hrát to, na co se připravujeme při tréninku."

Radek Zámečník (Tišice): „Nesoustředěný vstup do obou poločasů nás stál lepší výsledek. V posledních zápasech se trápíme v koncovce. Šance si vytváříme, ale jejich neproměňování nás stojí lepší výsledky. Z této krize se musíme dostat sami jen poctivou prací v tréninku."

V. BOREK – PĚČICE 1:6

Miroslav Vlk (Velký Borek): „Tento zápas se nám vůbec nepovedl. Až v průběhu jsem se dozvěděl, že několik hráčů si udělalo před zápasem soustředění, ale bylo to v restauraci a končilo to ráno. Proto bych se chtěl divákům omluvit za výkon, který jsme předvedli. Výhra hostů byla naprosto zasloužená, byli ve všem lepší."

DYNAMO NELAHOZEVES – DOLNÍ BOUSOV 1:2

Daniel Kaplan (Dynamo Nelahozeves): „Utkání rozhodl jeden hráč z Bousova, Marek Koštíř. Je to vynikající záložník a byl velmi těžko oddělitelný od balónu. Na první branku přihrál a druhou dal sám. Bojovali jsme a na konci jsme se snažili uhrát aspoň remízu, ale nepodařilo se nám to."

Výsledkový servis

Dynamo Nelahozeves – D. Bousov 1:2 (1:0)
Branky: 3. Dubský – 74. Tomíček, 76. Koštíř. Rozhodčí: Lacina. Diváci: 60.
Dynamo Nelahozeves: Zavadil – Emmer, Vágner, Krejza, Holý, Fomin, Bednařík (55. Simon), Šenkýř (78. Došek), Pekárek (59. Kobera), Dubský, Minařík (78. Došek).

Byšice – Kly 1:8 (1:5)
Branky: 19. P. Menčl – 13., 14., 16., 32., 50. a 60. Hyka, Kudela, Miřatský. Rozhodčí: Kuka. Diváci: 80.
Byšice: Schneider – Čurda, Kadlec, Trubička, D. Menčl, Kmoch, Svačina, Holina, P. Menčl, Hemr, Dobiáš. (63. Šteiner, Kmeťo).
Kly: Chaloupka – Studený, Viskup, Sobotka – Doubek, Kudela (58. Kohout), Kympl (68. Hrstka), Mihalík – Miřatský (68. Stránský), Hyka, Šmíd.

Lužec – Tišice 3:1 (1:0)
Branky: 13. a 48. Kučera, 68. Uher – 70. Brzoň. Rozhodčí: Chovanec. Diváci: 130.
Lužec: Prislupský – Uher, M. Tauchman, Stejskal (59. Kerpl), Lafek (90. Hampl) – D. Tauchman, Hrdlík, Kuchař, Roučka (81. P. Tauchman) – M. Kučaba (63. Levý), Kučera.
Tišice: Hádek – Novák, Brzoň, Kopejska, Driml – Lauda, Novotný (82. Vostřel), Prejzek, Fabián (52. Dokoupil) – Šulc (59. Vítovec), Šmajda

Benátky B – FC Mělník 4:1 (3:1)
Branky: 7. Zuna, 22. Fingerhut, 45. Šimek, 61. Pařízek – 18. Jiskra. Rozhodčí: Hron. Diváci: 38.
FC Mělník: Sekerka – Jiskra, Skopka, Vernek, Antonín, Dvorný, Tříška (82. Horvát), Rolenc (64. Vlasák), Veselý, Žaba (74. Čičmanec), Vála.

Neratovice B – D. Lhota 3:0 (1:0)
Branky: 21. Lovíšek, 49. Palanský, 67. Nguyen. Rozhodčí: P. Balík. ČK: 79. Brodský (DL). Diváci: 50.
Neratovice B: Pospíšil – Chládek, Tláskal, Jína, zeman – J. Babovák (66. Nguyen), Žežulka, Lovíšek (86. Frýzek), Dohnal (46. Taňski) – Palanský (80. M. Babovák), Moravec (46. Lemarie).

Velký Borek – Pěčice 1:6 (1:4)
Branky: 14. Štrupl – 12. Novák, 16. Z PK Kiceluk, 37. Valenta, 45. Lukeš, 72. Hubač, 87. Z PK Jonáš. Rozhodčí: Chrudimský. Diváci: 80.
Velký Borek: Procházka – Kubišta, Jeřábek (46. Pavlík), Nesládek (46. Vokoun), Ryba, Kříž (68. Doležal), Mihalík, Kováč (59. Procházka), Černý, Štrupl, T. Krajník.