„Před zápasem jsme měli trochu obavy, protože v Mělníce jsou mladé holky a v prvním kole porazily 3:0 Uhlířské Janovice. A Uhlířské Janovice mají dobré mužstvo,“ popisoval kutnohorskou skromnost trenér Alexander Nagy. „Před startem utkání navíc působily, že si dost věří a chvílemi to vypadalo, že si věří až moc,“ dodal ještě.

Aleskutek utekl. Sebevědomí hráček z Mělníka bylo během úvodních několika minut to tam. Ještě totiž nezačala ani desátá minuta a Kutno Hora vedla 2:0. „Do kabin jsme šli za stavu 4:0. A bylo po zápase. Hráčky Mělníka nechtěly věřit, že dostávají takto na frak,“ komentoval kouč Kutnohořanek Nagy.
Jeho svěřenkyně přidaly do svatyně hostů v druhém poločase ještě další tři trefy a bylo vymalováno definitivně.

„Myslím, že jsme vyhráli absolutně po zásluze. A to ještě holky šly tak šestkrát samy na branku a gól nedaly. Klidně to mohlo skonči dvouciferným výsledkem“ nebál se po utkání tvrdit Alexander Nagy.

Kutná Hora – Mělník B 7:1 (4:0)
Branky:
2., 49., 71. Karafiátová, 9. A. Prchalová, 15. Vaníčková, 38. T. Prchalová, 75. Buchtová - 70. Bardová.FC Mělník B: Toufarová - Federlová, M. Moulisová, Kováčová, A. Moulisová - Benešová, Skřivánková, Jarůšková, Molhancová – Bardová.