Brozany - Divizní fotbalisté Libiše v letošní sezoně zvenku body nevozí. Výjimku neudělali ani v nedělním utkání 17. kola, ve kterém podlehli na hřišti nováčka v Brozanech 2:1. Pro domácí, kterým patřilo před zápasem až třinácté místo, to byla teprve čtvrtá výhra v sezoně.

Na vedoucí gól celku z Litoměřicka hosté odpověděli nedlouho po změně stran Válkem. Pak se však Libiští nevyvarovali chyby v rozehrávce a domácí trestali druhým, a jak se později ukázalo i rozdílovým gólem.

Jiří Kabyl, trenér Libiše: „Hrálo se na těžkém terénu. Byl to spíš boj než fotbal. Obě mužstva si podle mě vypracovala stejný poměr šancí. My jsme bohužel hned v první minutě trefili břevno, pak jsme nedali ještě jednu, zatímco domácí naši jednu chybu potrestali. První půle nebyla z naší strany nic moc. Ve druhé už jsme se trošku zvedli a rychle vyrovnali. V době, kdy jsme domácí dostávali do kolen, jsme udělali další chybu v rozehrávce, ztratili balon a soupeř dal gól na dva jedna. Pak jsme ještě šli jednou sami na bránu, ale nevyužili jsme, proto jsme prohráli. Kdyby nám to po rohu v první minutě spadlo do brány, tak se asi zápas odvíjel jinak. Bohužel jsme o body přišli.“

Brozany – Libiš 2:1 (1:0)

Branky: Kočí, Gnahoui – Válek. Libiš: Šídlo – Werner, Kabyl, Pochman, Zuskin (62. Ondráček) – Svatek (77. Máj), Slezák, Trojan (46. Žák), Špička - Válek, Jirásek.