Pro domácí začalo utkání nepříjemně. Už v první minutě byl po závaru před brankou faulován Khir. Nařízený pokutový kop. Ihrackému skvěle chytil brankař Šídlo.

Hosté se i nadále tlačili do pokutového území a vynutili si mírnou převahu. Domácí místy nevěděli, kam dřív. Útočné akce hostí vedené dvojicí francouzské národnosti Khir - Teixeira přiváděla domácí obranu do velmi nepříjemných situací. Libiš se musela plně soustředit na obranu a přecházela pouze do brejkových akcí. Z jedné z nich v 31. minutě Sokol vsítil branku, která však nebyla pro postavení mimo hru uznána.

V závěru poločasu se hra vyrovnala, ale bez koncového efektu. Ve druhé části to byli opět hosté, kteří se technickou hrou snadno dostávali do pokutového území domácích. Ti se sice snažili, ale vše ztroskotávalo na nepřesnosti v záloze i obraně. Naopak hosté udeřili. V 60. minutě se po rohu Ihrackého hlavou prosadil Pošusta.

Zvrat v utkání nepřineslo ani trojité střídání na domácí straně. Jedinou šanci měl v závěru na hlavě Trojan po centru Válka, ale brankař Poloprutský gólovku kryl. V úplném závěru mohli hosté po sólu Stožického zvýšit, ale i domácí Šídlo byl na místě.
Výkon domácích měl daleko k těm podzimním. Hosté zvítězili naprosto zaslouženě.

Libiš – Litvínov 0:1 (0:0)

Branka: 60. Pošusta. Rozhodčí: Kříž. ŽK: Trojan, Kabyl, Špička - Košťál, Hotový, Polomský, Khir. Diváků: 120. Libiš: Šídlo – Werner (73. Škorvánek), Kabyl (63. Ondráček), Pochman, Trojan – Svatek (63. Máj), Slezák, Špička, Žák - Jirásek, Válek. Litvínov: Poloprutský - Christov, Pošusta, Košťál, Hotový – Holub (75. Stožický), Polomský, Ihracký, Pour (62. Demčenko) - Khir, Teixeira (90. Hossinger).

Vladimír Vraný