Ještě před dvěma koly seděl Jiří Kabyl na lavičce domácích, ale tentokrát seděl v Libiši nezvykle na lavičce hostů. Už několik zápasů totiž vede tým Nymburka.

Libiši se podařilo skórovat hned ve druhé minutě, když se trefil krásnou střelou z dálky Houžvička. Těsně před pauzou přidal další gól Baratynskyy. Chvíli po změně stran po nedorozumnění obránce s brankářem sice snížil nymburský Křelina, ale poslední slovo patřilo opět Libiši. V 77. minutě se trefil Petr.

LIBIŠ SKONČILA NA ČTVRTÉM MÍSTĚ

Předseda klubu je s konečný výsledkem v sezóně spokojen.„Byli jsme lepším týmem. První dva góly byly opravdu pěkné. Celé utkání se dohrálo v klidu. Celkově jsem velmi spokojen se sezonou i čtvrtým místem," předseda Sokola Libiše Vladimír Vávra.

Libiš skončila na bramborové příčce divizní soutěže s 55 body. Na třetí Kladno jí chyběly pouhé tři body.

NOVÝ TRENÉR POLABANU A STARÝ LIBIŠE

A jak vnímal svůj zápas v Libiši její bývalý manažer Jiří Kabyl? „Utkání pro nás nezačalo dobře, hodně brzy jsme dostali první branku. Domácí byli díky tomu na koni. Myslím si ale, že jsme se soupeřem odehráli vyrovnané utkání. Přesto jsme těsně před poločasem inkasovali po standardní situaci. Druhá půle byla z naší strany lepší, řekl bych, že jsme měli mírně navrch, měli jsme i šance a snížili jsme. Dokonce jsme pak šli sami na bránu, ale gól jsme nedali. Libiš pak přidala třetí gól," popisoval průběh střetnutí nový trenér Polabanu Nymburk Jiří Kabyl, který se tak loučil po mnoha letech právě s Libiší. „Pro mě to bylo utkání naprosto v pohodě. Už je konec sezóny a jen se to dohrává. Už o nic nešlo, takže to nemělo takový náboj," dodal Kabyl.