Divize, 19. kolo

Neratovice – Vyšehrad 3:2 (1:1) Branky: 37. Kmoch z PK, 71. Pajkrt, 82. Jína – 5. a 73. Musa.

Krajský přebor, 19. kolo

Libiš – Semice 7:1 (1:0) Kabyl 2, Baratynskyy 2, Zuskin, Škoda z PK, Jiráň - Novák, Sp. Příbram - Ovčáry 1:1 (0:1) Branky: 85. Sláma - 38. Hyka, ČK: 34. Halmo (Sp.).

I. B třída, 15. kolo

Byšice – Kostelec 1:1 (0:1) Lauda – Novák, FK Kralupy 1901 – FC Mělník 6:2 (4:2) J. Matějček 3, J. Polák, Jeřábek, Řenč – M. Vernek, Tyle, Dyn. Nelahozeves – Lužec 1:1 (1:1) Vágner – M. Tauchman, Pšovka – Řepín 3:1 (2:1) Hakl, Miřatský, Chytil – Pešan, Vysoká – Bělá p. B. 2:3 (0:1) Rolenc, Štolba – Tomíček 2, Kulczicki.

Okresní přebor, 15. kolo

Libiš B – Chvatěruby 5:1 (5:1) Hadrava 2, Vdovicyn, Novotný, Ryšlavý – Křížek, Tišice – Záryby 0:1 (0:1) Krulich, Lobkovice – Mšeno 3:0 (1:0) Fingerhut 2, Wurm, Vojkovice – PTZ Nelahozeves 1:0 (0:0) Tetiva, ČK: Stuchlý (V.), Veltrusy – Neratovice B 1:3 (1:0) Hofman – Toman 2, Kohout, D. Beřkovice – V. Borek 0:6 (0:4) Lamač 3, Jeřábek z PK, Kováč, M. Mihalík, Kly – N. Ves 9:0 (5:0) Morávek 3, Palanský 3, Kohout 2, Stránský.

III. třída - skupina A, 15. kolo

Hořín – Mlékojedy 6:1 (1:0) Polanský 3, Žídek, Kopáč, Kettner - Gerencsery, Všetaty – Botafogo 0:3 (0:1) Moták, Barnet, Neuman, Byšice B – Záryby B 3:2 po PK (2:1) branky hostí: Kuba, Šašek, Lobkovice B – Vehlovice 1:0 po PK, Šmejkal, Liběchov – Čečelice 1:2 (1:0) Nemasta – Flandera, Taclík, Pšovka B – Řepín B 1:2 (0:1) Procházka – Kratochvíl, Hypša, Kostelec B – V. Borek B 0:5 (0:0) Malák 3, D. Merta, Teraz, ČK: Slaboch – Teraz.

III. třída - skupina B, 15. kolo

Chlumín – Dřínov 3:2 (2:0) Vojtíšek, Bauer, Brabec - Krejza, Koukolík, ČK: Minařík (D.), Všestudy – Vraňany 4:0 (2:0) Švancara 2, Loškoski, Stinka, Sazená – Cítov 0:1 po PK, Šimral, H. Beřkovice – Kralupy 1901 B 6:2 (2:0) J. Antoš 3, Němec, R. Antoš, Kiš – Peksa, Dobiáš, ČK: L. Polák – Stegbauer, Č. Kralupy – Obříství 4:1 (1:1) Růžička 2, Paprňák, Hubička – Hruška, Zálezlice – Dolany 0:5 (0:4) D. Svoboda 2, Svojsík 2, Kopecký, Jeviněves – H. Počaply 1:4 (1:1) Macák – Trubička 3, Hanuš.

IV. třída - skupina A, 16. kolo

Kly B – Dřísy 3:2 po PK (1:2) Rynda, Háze, Hulička – Trnavský, Pos, Střezivojice – Tuhaň 6:1 (2:0) Tomsa 2, Štamfest, Kupka, Fibinger, Hladký – Rýdl, Vysoká B – Roma 0:4 (0:1) J. Demeter, M. Demeter, J. Sivák, A. Sivák, Nebužely – Mšeno B 0:1 po PK, Kormoš.

IV. třída - skupina B, 16. kolo

Spomyšl – Dolany B 4:3 (2:2) Podracký 2, Baloun, Vyrut – Kotoun 2, Vlasák, Vojkovice B – Postřižín 4:3 po PK (1:0) Šaroch, Linhart, Král, rozhodující PK nehlášen – Šatan 2, Doležal, ČK: Šlampa, Kmeť – Švejda, Úžice – Hostín 2:3 po PK (0:2) Kotalík, Humpl – Krejza, Nejedlý, Havrda, Chvatěruby B – PTZ Nelahozeves B 4:0 Kyliánek, Šenkýř, Křížek, Fiala.