Domácí hráči téměř celý zápas diktovali tempo hry, ve finální fázi jim ale chyběl moment překvapení. Soupeř totiž vystavil precizní obranný blok, což na hráče v oranžových dresech platilo. Ale jenom do 66. minuty. To se na hostující branku řítilo útočné duo Svoboda - Jan Štoček. Prvně jmenovaný nakonec poslal do šance svého parťáka a ten prostřelil brankáře Šídla.

Zdálo se být rozhodnuto a otázkou času, kdy přijde nějaká pojistka, ale nakonec to bylo trochu jinak. Hosté mohli o jedenáct minut později vyrovnat. Po pěkné spolupráci Pochmana s Jiráskem už zvedali ruce nad hlavu, střelecký pokus Jiráska ale jen těsně minul svatyni gólmana Čižinského.

Libiš se sice po této akci ještě neradovala, ale v 83. minutě už ano. Vyrovnání zařídili střídající hráči. Marek poslal do vápna soupeře centr, na který si nejvýše naskočil Válek a hlavou vyrovnal. Téměř každý na stadionu už nad domácími lámal hůl, jenomže ti se nevzdali a nakonec mohli slavit. Minutu před koncem se do sóla pustil Svoboda, který poté poslal zpětnou přihrávku na Kocourka a ten se nemýlil. Všechny body tak zůstaly doma.

Kolín - Libiš 2:1 (0:0)

Branky: 66. J. Štoček, 89. Kocourek - 83. Válek. Rozhodčí: Železný. ŽK: J. Štoček, Svoboda, L. Štoček - Špička, Novák. Diváci: 180. Libiš: Šídlo - Pospíšil, Trojan, Zuskin, Špička (77. Marek) - Werner, Kucler, Novák, Gondek (54. Pochman) - Obermajer (77. Válek), Jirásek.