„Dokážu si představit i v přípravě vyhrávat, ale ten, kdo vyhrává, pak bývá nemile překvapený. My alespoň víme, že se musíme stále zlepšovat," nedělal z porážky vědu trenér Sokola Jiří Kabyl. Vyrovnaný zápas podle něj rozhodla produktivita v proměňování šancí. „Bylo to spíše na plichtu. Zatímco my jsme svoje zahodili, tak oni je dali."

Vedle dobré úrovně zápasu si v libišském táboře pochvalovali také postupné začleňování marodů do sestavy. Alespoň část utkání už odkopali Jirásek s Kabylem mladším, v Benátkách, kde bude zápasová příprava Sokola pokračovat tuto středu, by to pak měli zkusit i Bičaník s Palejem. „Na to, že po náročném soustředění býváme nejen unavení, ale i řádí i chřipky, tak to kluci odmakali," neskrýval spokojenost Jiří Kabyl, který za porážkou vidí také složitější sehrávání nových tváří v týmu. „Každý byl dosud zvyklý na něco trochu jiného."

Louňovice – Libiš 2:1 (1:0). Branka Libiše: 69. Vála. Libiš: Lomský – Čadek, Kabyl (65. Vála), Vejvoda, Christov – Špička, Matoušek, Řepka, Škoda, Šmíd – Jirásek (46. Jiráň). Hráno na UMT Mikulova, Praha 4.