Přestože se Sokol nepředstavil v kompletním složení, vypracoval si proti omlazenému týmu soupeře během úvodní půlhodiny tříbrankový náskok. Před poločasem soupeř snížil a povedlo se mu to ještě jednou za stavu 4:1.

„S přípravou jsme začali 10. ledna fotbálkem, skutečný začátek byl o týden později. Střídáme naši umělku, tělocvičnu a výběhy po okolí, byli jsme také na spinningu, dnes to byl náš první zápas. Myslím, že s průběhem utkání můžeme být spokojeni, kluci si s chutí zahráli,“ přiblížil trenér vítězů Václav Havel.

Mužstvo se bude v tomto týdnu připravovat v domácích podmínkách, v příštím zamíří na soustředění do Mozolova. Nejbližší přípravné utkání by Libišští měli odehrát v sobotu 11. února v Mělníku proti Štětí a dohodnuté mají ještě přáteláky s pražskými Hájemi a Kunraticemi.

„Pak sehrajeme zřejmě ještě jedno utkání do začátku soutěže. Vzhledem k tomu, že někteří kluci mají na umělkách problémy s koleny, tak nechceme hrát větší počet zápasů, raději pořádně potrénujeme,“ dodal trenér Havel.

Libiš – Brandýs/Boleslav 5:2 (3:1). Branky Libiše: Matoušek 2, Janík, Pražák, Bičaník z PK. Libiš: Lomský – Trojan, Kabyl, Mart. Novák, Špička, Mich. Novák, Janík, Bičanik, Pražák, Matoušek, Jirásek.