Největší změnou v letní přestávce byl odchod trenéra Jiřího Kabyla z funkce hlavního trenéra, které zdůvodnil kolizí s funkcí krajského rozhodčího: „Zároveň ještě pískám. Nejde trénovat stejnou soutěž, takže jsme se takto domluvili. Uvidíme, třeba se v budoucnu mohu v Libiši ještě objevit.

Slíbil jsem, že tady po sezoně ještě udělám přípravu a to jsem splnil. Příprava proběhla kvalitně, věřím, že kluci to zúročí a budou v přeboru úspěšní.“
Další velkou změnou je změna domácích sobotních začátků na 10.15 hod. „Původně jsme chtěli hrát odpoledne, ale vzhledem k tomu, že Ovčáry a až na výjimku, všechna mužstva krajských soutěží mají hrací den sobotu odpoledne, tak jsme vyšli vstříc divákům v regionu, kteří mohou navštívit během víkendu více zápasů“, řekl ke změně začátku sekretář klubu Vladimír Vraný.

Kádr mužstva neprošel žádnými výraznými změnami a ani výsledky přípravných zápasů nejsou špatné. Mužstvo je určitě na soutěž dobře připraveno a mělo by se pohybovat v horní polovině tabulky.

Sokol Libiš

B: David Lomský, Kamil Šídlo, Michal Hádek,
O: Pavel Máj, Jiří Bohdal, Václav Trojan, Petr Pochman, Ladislav Werner, Martin Novák, Jiří Kabyl, Patrik Zuskin,
Z: Vladimír Kucler, Michal Novák, Petr Špička, Jan Slezák, Alexandr Marek, Tomáš Pospíšil, Josef Mansfeld,
Ú: František Škorvánek, Tomáš Jirásek, Jan Válek,
Trenér: Václav Havel.
Asistent trenéra: Václav Franc
Vedoucí mužstva: Miroslav Domanský.
Sekretář klubu: Vladimír Vraný.
Přišli: Josef Mansfeld (přestup ze S. Obříství), Michal Novák (návrat z hostování z Dynama
Nelahozeves).
Odešli: Jakub Svátek (konec hostování z Vltavínu), Martin Žák (konec hostování z FK Neratovice-Byškovice), Jakub Klír (přestup Horní Měcholupy).
Přípravné zápasy: SK Brandýs n/L 4:2, Jiskra Nový Bor 3:l, SK Roudnice 3:0, Meteor VIII 1:2, Dynamo Nelahozeves 9:0.
Cíl pro podzim: Horní polovina tabulky.
Hrací den domácích zápasů: SO, 10,15 hodin, hřiště Sokol Libiš.
Pořadí v loňské sezóně: Nováček – sestup z divize.
Podzimní zápasový pořad: 9.8. Litol, 16.8. Řevnice, 23.8. Beroun, 30.8. Stará Boleslav, 6.9. Spartak Příbram, 14.9. Loko Nymburk, 20. 9. SK Černolice, 27. 9. SK Úvaly, 4. 10. SK Benátky, 11.10. Slovan Velvary, 18.10. Nové Strašecí, 25.10. Sokol Semice, 1.11. Sokol Zápy, 8. 11. FK Bobrovice, 16. 11. FC Vlašim.