Sestava Kaul, Lukáš Tichota, Libor Tichota, Pilař, Žák, Pazdera, Šelemberk, Vrábel, Herynk a Hochmann příjemně překvapila celkovým pátým místem. Turnaje se přitom zúčastnilo osmnáct týmů. Libišská skupina navíc byla asi ze všech nejvyrovnanější a před závěrečnými zápasy z ní mohly postoupit i čtyři týmy.

Sokolové vstoupili do turnaje výborně a první tři zápasy vyhráli shodně 2:0. „To nás ale moc uspokojilo a po malém občerstvení v místní restauraci následovalo probuzení. Dostali jsme 3:0 a v posledním zápase s těžkým soupeřem Spartakem Trnava, který hrál rovněž o postup, jsme museli uhrát alespoň remízu. To se nakonec povedlo a po bezbrankovém výsledku jsme postupovali ze skupiny z druhého místa," přiblížil cestu turnajem trenér Sokola Libor Tichota.

V další fázi byl ovšem k jeho týmu los nemilosrdný a přisoudil mu těžkého soupeře hrajícího pod vedením brankaře ligové Mladé Boleslavi Müllera. „Šest a půl minuty jsme hráli vyrovnanou partii a měli více šancí, ale v posledních třech a půl minutách nás soupeř potrestal," komentoval trenér Tichota závěrečnou porážku 0:3. Ani ta ovšem nezměnila nic na tom, že Libišští byli se svým účinkováním v turnaji nadmíru spokojení.