Podle pondělních informací manažera Sokola Libiše Jiřího Kabyla byl hráč z kolínské nemocnice převezen do pražského Motola, kde mu měli nadvakrát zlomený nos rovnat. Nad termínem Jungrova návratu na trávník tak visí otazník. „To v tuto chvíli opravdu nevím," potvrdil Kabyl s tím, že brankář už se nechal slyšet, že uvažuje o speciální masce chránící zlomený nos.

K okamžiku, na který nebude jednička Libiše vzpomínat v dobrém, došlo na začátku 68. minuty za stavu 0:1. „Šel si pro dlouhý balon. Když ho měl v rukou, tak ho dobíhající hráč ramenem či loktem dohrál," popsal Jiří Kabyl střet s Zdeňkem Šmejkalem mladším. Rozhodčí ocenil zákrok domácího kapitána žlutou kartou. Na hřišti pochopitelně vzplály emoce. Nějaká nevraživost ale mezi kluby rozhodně nepanuje. „Český Brod se k tomu postavil chlapsky. Hráč poslal Martinovi esemesku, že se za ten souboj omlouvá, a volalo nám i vedení klubu, že rozhodně nebylo jejich snahou někoho zranit," ocenil Kabyl.

Syn jednoho z domácích trenérů pak sice zasadil hostům ještě jeden úder, tentokrát gólový do sítě náhradního brankáře Gabriela. Jenže středočeské derby bylo kvůli ošetřování nastaveno o zhruba osm minut. V té úplně poslední Petr výstavní ranou vrátil tři body na stranu hostí.