Pátý tým podzimního krajského přeboru poslal před poločasem do vedení Michal Korec. Deset minut před koncem pak jeho vedení zdvojnásobil Krýda hlavičkující po rohu zcela nehlídaný. Libiš ze svých šancí proměnila až tu, ve které se v závěru ocitl po centru Šmída střídající Škoda.

„Na soupeřích je vidět, že trénují na umělce s míčem, my jsme měli na velkém hřišti jeden trénink, takže nás míč občas neposlouchá. Ale dá se to omluvit. Na druhou stranu se koncovce budeme intenzivně věnovat," pravil po zápase libišský trenér Jiří Kabyl, který také tentokrát vyzkoušel některé nové hráče a dokonce na nezvyklých postech. „Někteří mě překvapili, že jsou schopni zvládnout i post, na kterém nikdy nehráli. Postupně se zapojují hráči po zranění na delší časový úsek."

Další zápas Libiš odehraje v sobotu v Roudnici nad Labem. Soupeřem bude vedoucí celek přeboru Ústeckého kraje Štětí. „Pak už se budeme těšit na přírodní trávu, nejsem fanda umělek," dodal Jiří Kabyl.

SK BENÁTKY – SOKOL LIBIŠ 2:1 (1:0)
Branky: 36. Michal Korec, 80. Krýda – 82. Škoda. Benátky: Krch (46. Jíra) – J. Rosenkranz (75. F. Rosenkranz), Karásek, Jakubec (46. Horák), Třasák – Fingerhut, Smetana (46. Krýda), Vajgl, Novotný (46. Martin Korec) – Škarecký, Michal Korec (60. Šimek). Libiš: Kratochvíl – Kabyl, Trojan, Vejvoda, Christov – Špička, Řepka, Šmíd – Matoušek, Bičanik – Jirásek (Zuskin, Škoda, Vála, Franz).