Lidice / Měl to být zápas o postup, dlouho tomu všechno nasvědčovalo. Nakonec si B třídní fotbalisté Sokola Lidice a FK Kaučuk Kralupy měli zahrát na závěr soutěže jen pouťák, ve kterém by o nic nešlo. Lidičtí si totiž kolo před koncem zajistili postup do I. A třídy, zatímco jejich soupeř na jaře body příliš ztrácel. K utkání ale nedošlo.

Hosté se nedostavili a udělali tak smutnou tečku za jarní sezonou, ve které už jeden duel kontumačně prohráli, když jim v domácím utkání s Kněževsí sudí Berovič vyloučil čtyři hráče a zápas skončil předčasně.

„Všechno včetně autobusu bylo připraveno, ale bohužel se sešlo jen šest hráčů včetně dvou dorostenců a jednoho hráče z béčka. Někteří hráči prostě nechtěli. Od zápasu s Kvěževsí je tým rozložený. Do příští sezony se nebudeme přihlašovat. Týmu Lidic se omlouvám a za hráče se stydím,“ vzkázal předseda FK Kaučuk Kralupy Vladimír Matějček.

Ten je podle vlastních slov znechucen poměry v soutěžích i ve vlastním klubu natolik, že v roli předsedy FK Kaučuk po sezoně zřejmě skončí. Budoucnost dospělého fotbalu na krajské úrovni nemá v Kralupech příliš nadějné vyhlídky.