Lobkovice si to s Mlékojedy v posledním kole rozdají v přímé bitvě o postup do okresního přeboru.

Pro Lobkovice, které měly ještě před pár koly na čele šestibodový náskok, hovoří výhoda domácího prostředí a také to, že jim stačí k postupu remíza. Hosté se naopak mohou spolehnout na lepší formu z posledních kol, která je vrátila do boje o rychlý návrat.

Drama bude v posledním dějství i na druhém pólu tabulky. Sestoupit mohou ještě čtyři mužstva. Hrobníkovi z lopaty uteklo Botafogo, které nedovolilo béčku Tišic pokračování jeho zmrtvýchvstání a poslalo soupeře zpět na poslední příčku. I když domácí po výhře 3:1 museli přiznat, že to lehké nebylo.

„Soupeř hrál dobře. V prvním poločase nás přehrával, měl víc šancí i střel,“ uvedl za Botafogo Martin Eder. Ten si spolu se svými spoluhráči mohl ulevit ze záchrany.

Klid zatím nemá i přes vysoké vítězství nad béčkem Záryb parta z neratovického Lotosu (6:0), dále béčko Vysoké, které sice dokázalo v Mlékojedech vstřelit tři góly, ale na body to bylo málo (5:3). O bytí a nebytí budou hrát v posledním kole i Vehlovice, které doma nepřekvapily lídra z Lobkovic (1:3). Závěr soutěže tedy slibuje zajímavé zápletky.