Lobkovice – Lužec 1:1

Dva týdny před rozjezdem svých mistrovských soutěží si nováček okresního přeboru Lobkovice pozval k přátelskému utkání tradičního účastníka B třídy Lužec. Hosté se museli obejít bez tří hráčů základní sestavy. Nejvíce byla znát absence brankáře Jakeše, místo něj se musel do branky postavit útočník Merta.

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří si v prvním poločase vypracovali několik slibných šancí. Lužečtí byli bez pohybu a dopouštěli se velkého množství nepřesností. Po dvaceti minutách využil chyby lužecké obrany Weischapl a poslal Lobkovice do vedení. Po změně stran domácí odpadli fyzicky a taktovky se chopil Lužec, který si vytvořil převahu. Z několika šancí se deset minut před koncem ujala střela M. Kučaby. Nerozhodný stav se již do závěrečného hvizdu nezměnil a obě mužstva se rozešla smírně.

Branky: 18. Weischapl – 81. M. Kučaba. Rozhodčí: Bendl. Poločas: 1:0.

Lobkovice: Heinrich – P. Šeda, Švejda, V. Šeda, Kurel – Malý, Hykl, Mrázek, Slovák – Drobík, Weischapl (střídání: Horčik, Roudak).

Lužec: Merta – Špánek, Kučaba, Rybář, Jandouš – Wolf, M. Tauchman, D. Tauchman, Velický – Šára, Levý (střídání: Stejskal, Raichl).

MARTIN BOUŠKA