Hosté šli do vedení už v páté minutě, kdy ve skrumáži usměrnil Sedláček hlavou míč do vlastní sítě. Domácí ale gól nepoložil a celý první poločas měli navrch. Z řady šancí se ujala až ta poslední, ze které Schütz vyrovnal.

V úvodu druhé půle neproměnili hosté jasnou gólovku a domácí šli do vedení brankou Krajíčka. Když pak přidal třetí gól domácích František Valentin a hosté přišli o vyloučeného Rybáře, zdálo se, že domácímu vítězství už nemůže nic stát v cestě.

Asi dvacet minut před koncem nechali domácí obránci Mertovi vrátit míč na nabíhajícího Martina Kučabu a ten snížil na 2:3. A aby té smůly nebylo pro domácí málo, odpískal sudí malou domů a Martin Kučaba propálil z jedenácti metrů po rozehraném nepřímém kopu vše, co mu stálo v cestě, a vyrovnal na 3:3. Hosté pak přišli v závěru utkání o druhého vyloučeného hráče, ale domácí přesilovku využít nedokázali.

„O výsledku rozhodla naše nemohoucnost v proměňování šancí a odpískaná malá domů v naší šestnáctce. Téměř po celé utkání jsme byli lepším mužstvem, vytvořili jsme si šancí na několik zápasů, ale v koncovce jsme zklamali,“ vysvětlil domácí sekretář Boris Sedláček dělbu bodů.

„Úvod zápasu byl dobrý, pak to byla z naší strany bída. Podobně to bylo i ve druhém poločase. Po naší úvodní šanci jsme dvakrát inkasovali. Po vyloučení Rybáře jsme se ale semkli a dokázali se štěstím vyrovnat. Kluci to v závěru odmakali a bod si zasloužili. Někdy ale při nás stálo pořádné štěstí,“ přiznal hostující trenér Miroslav Štěpánek.

Záryby – Lužec 3:3 (1:1)
Schütz, Krajíček, Fr. Valentin – M. Kučaba 2, vlastní (Sedláček). Rozhodčí: Říha. ČK: 70. Rybář, 86. Krejza (oba Lužec). Diváci: 130. Záryby: S. Kvasnička – Sedláček – Záhora, V. Valentin, Halík – Chasa (80. Brabec), Dušička, Mikšovský, Schütz – Krajíček (70. Blanár), F. Valentin. Lužec: Prislupský – Šára, D. Tauchman, Rybář, Stejskal – M. Kučaba, M. Tauchman, Krejza, Uher – Levý, Merta.