Diváci viděli patrně jeden z nejrychlejších gólů této sezóny. Domácí rozehráli, ale míč hned ve skluzu ztratili a hosté šli lehce do vedení. To pak pojistili v 19. minutě druhým laciným gólem.

Deset minut před půlí sice vstřelil Martin Tauchman z trestného kopu kontaktní gól, ale ještě do poločasu přidali hosté po hrubce domácí obrany třetí branku.

Určitá naděje svitla Eletisu na začátku druhé půle. V 56. minutě snížil Martin Kučaba na rozdíl gólu a za dalších pět minut později byl hostům vyloučen jeden z hráčů. Domácí, ale nabídnutou přesilovkou pohrdli a místo vyrovnání dostali po hrubých chybách další dva góly.

„Inkasovali jsme po hrubých chybách. První gól jsme dostali už asi v desáté sekundě a v devatenácté minutě to bylo nula dva. Kluci se musí zamyslet, zda chtějí fotbal hrát nebo ne. S takovým přístupem to opravdu nejde. Jsem velice nespokojený s přístupem celého mančaftu,“ zlobil se kouč Miroslav Štěpánek.

Lužec – Luštěnice 2:5 (1:3)
Branky Lužce:
35. M. Tauchman, 56. M. Kučaba. Rozhodčí: Tobiška. ŽK: 4:5. ČK: 0:1. Diváci: 95. Lužec: Jakeš (46. Prislupský) – Wolf – Stejskal, D. Tauchman, Rybář (46. Kiš) – Uher, M. Kučaba, M. Tauchman, Roučka – Merta, Hrdlík.