Kly si tak uhájily čelo tabulky přes zimní přestávku a na druhé příčce přezimuje tentokrát Lužec, který ještě v minulé sezoně bojoval o záchranu. Na vedoucí pozici jim chybí jen tři body. Bronzové umístění patří nelahozeveskému Dynamu se sedmadvaceti body a ztrátou jediného bodu na druhý Lužec. Pátý je mělnický FC a sedmá rezerva Neratovic.

LUŽEC – FC MĚLNÍK 4:3

Jedno z oblastních derby se odehrálo na lužeckém trávníku. Mělník ještě v poločase vedl dvěma brankami a krátce po zahájení druhé půle vedl dokonce o tři góly. Lužci se podařilo otočit skóre ve svůj prospěch a zvítězit. Přičemž poslední dvě branky domácí vstřelili až v nastaveném čase.
Střelecky se opět prosadil mělnický Martin Veselý, který má na svědomí všechny tři branky hostujícího týmu.

Žejko Filipovič (FC Mělník): „První poločas jsme odehráli po taktické stránce velice kvalitně. Ve druhé půli jsme pokračovali v našem dobrém výkonu, ale byli jsme laksní při zakončování v jasných šancích. Tím jsme Lužec vrátili zpátky do hry. Nakonec jsme ztratili náskok a prohráli jsme góly v nastaveném čase. Čtvrtá branka byla sporná z hlediska ofsajdu, ale za tu radost lužeckých kluků to stálo. Zápas měl výbornou úroveň, přestože se hrálo na těžkém terénu. Byla to podívaná, na kterou lužecký fotbal dlouho nezapomene."

Pavel Dohnal (Lužec): „Průběh zápasu tomu skóre vůbec neodpovídal. Už od dvacáté minuty jsme byli jasně lepším týmem. Gólman udělal dvě chyby a rázem jsme prohrávali dva – nula. Brankář nás nepodržel, tak jsem v poločase sáhl ke střídání. Bohužel ten také při prvním doteku s balónem uklouzl a míč prošel pod tělem do branky. Pak jsme na ně vlítli a otevřeli jsme hru. Za stavu nula – tři nás ale Mělník mohl doklepnout. Minimálně dvakrát šli sami na gólmana, ale nedali. Jinak musím říct, že jsem spokojený s celým podzimem. Kádr se dal konečně trochu dohromady."¨

KLY – DLOUHÁ LHOTA 5:1

Michal Voljanskij (Kly): „Dobrou formu z posledních zápasů jsme chtěli potvrdit i v posledním utkání podzimu proti Dlouhé Lhotě. To se nám podařilo a po nepovedeném začátku byl zápas jen otázkou toho, kolik dáme branek. Řadu šancí nám zlikvidoval výborný brankář hostů Pepa Bejr. Chtěl bych poděkovat klukům, jak zvládli celý podzim odehrát. Od Staré Boleslavi jsme neztratili ani bod a je škoda, že podzim skončil, protože jsme hráli opravdu dobře."

TIŠICE – BAKOV N. J. 1:2

Do posledního zápasu podzimu vstoupily Tišice nejhůře, jak se dalo. Už ve dvacáté vteřině domácí obrana vyrobila hrubku hodnou přípravky a pro Mlynku nebyl problém překonat Hádka. Do druhé půle trenér Zámečník zamíchal sestavou. V závěru se Tišice ještě snažily dorovnat skóre, daly do toho veškerou sílu, ale skórovat se jim už bohužel nepodařilo.

Radek Zámečník (Tišice): „Zápas o šest bodů ovlivnila obdržená branka z první minuty. Následně se soupeř zatáhl a spoléhal na brejky, z nichž jeden se jim povedl zužitkovat. Jsme rádi, že ne příliš povedená sezóna končí a my se musíme kvalitně připravit na jarní část."

STARÁ BOLESLAV – DYNAMO NELAHOZEVES 1:5

Vyrovnané a napínavé utkání dvou kvalitních týmů se dalo očekávat ve Staré Boleslavi. Opak ale byl pravdou a hosté dokázali o své výhře rozhodnout už v průběhu prvního poločasu. Nakonec dokázali svého soupeře deklasovat a nastříleli mu pět branek. Stará Boleslav se trefila pouze jednou.

Výsledky

Tišice – Bakov n. J. 1:2 (0:1)
Branky: 79. Brodský – 1. Mlynka, 78. Vitmajer. Rozhodčí: Říha. Diváci: 60.
Tišice: Hádek – Driml, Brodský, Šmajda, Kopejska – Karlík (46. Novotný), Prejzek, Fabián (58. Toman), Vostřel (46. Lauda) – Šulc (46. Dokoupil), Brzoň.

Lužec – FC Mělník 4:3 (0:2)
Branky: 65. Kučera, 82. Uher, 93. Kučaba, 94. Kučera – 33., 45. a 51. Veselý. Rozhodčí: Tichý. Diváci: 75.
Lužec: Prislupský (46. Rollo) – Kerpl (53. Stejskal), Uher, M. Tauchman, Lafek – D. Tauchman, Kuchař, Roučka (76. Hrdlík), Rigo (65. Levý) – Kučaba, Kučera.
FC Mělník: Sekerka – Poráč (86. M. Skopka), Vála, Volf, Vernek, Rambousek (81. Rolenc), Dvorný, Tříška, Žaba, Veselý, Jiskra.

St. Boleslav – Dynamo Nelahozeves 1:5 (0:3)
Branky: 54. Matějovský – 8. Krejza, 22. Vrábel, 30. Z PK Holý, 66. Simon, 88. Kratochvíl. Rozhodčí: Burian. Diváci: 120.
Dynamo Nelahozeves: Shiman – Vrábel, Dubský, Emmer, Vágner – Bednařík, Holý, Minařík (88. Pekárek), Simon – Kobera (70. Kratochvíl), Krejza (90. Došek).

Kly – Dlouhá Lhota 5:1 (3:1)
Branky: 6. a 78. Šmíd, 26. Kympl, 30. a 70. Kudela – 5. Pastorek. Rozhodčí: Fligr. Diváci: 45.
Kly: Chaloupka – Pechar (65. Kohout), Ondrák, Studený, Viskup (59. Matějček) – Doubek, Kudela, Kympl, Mihalík – Šmíd, Miřatský (46. Sobotka).

Neratovice – Velký Borek 3:1 (2:1)
Branky: 18. Palanský, 28. Taňski, 90. Ďurinda – 36. Mihalík. Rozhodčí: Kaucký. Diváci: 45.
Neratovice: Pospíšil – Taňski, Tláskal, Sochor, Drahorád – Ďurinda, Žežulka, Lovíšek (30. Lemarie), Babovák – Palanský (60. Nguyen), Gabčo (56. Chrdle).
Velký Borek: Procházka – Kubišta, Jeřábek, Nesládek, Ryba, Mihalík, Kováč (72. L. Krajník), Vokoun (60. Doležal), Černý, T. Krajník, Paloušek.

Byšice – Dolní Bousov 2:6 (2:3)
Branky: 14. Dobiáš, 45. D. Menčl – 21. a 41. Klíma, 37., 70. a 75. Koštíř, 85. Bartoň. Rozhodčí: Stádník. Diváci: 100.
Byšice: Schneider – Čurda, Kadlec, Kmoch, Svačina (75. Čermák), P. Menčl (78. Kmeťo), Trubička, Hemr, D. Menčl, Holina (69. Taran), Dobiáš.