Jak lépe oslavit fotbalové výročí než právě fotbalem. A toho bude na lužeckém stadionku v sobotu opravdu hodně. Ve svých zápasech se představí hned několik věkových kategorií od těch nejmenších až po B-třídní áčko.

Hlavním bodem bude přátelské utkání legend lužeckého fotbalu se Sigi Teamem, v jehož dresu by měli nastoupit mimo jiné Miroslav Matušovič, František Straka a samozřejmě někdejší král ligových střelců Horst Siegl. V roli komentátora se představí populární Petr Švancara.

Zdroj: Sigi Team

Zápas hraný na dvakrát třicet minut začne ve 13.30 hodin. Následovat bude autogramiáda a od 17 hodin mistrovské utkání A týmu Eletisu proti Zelenči, jednomu ze dvou na podzim stoprocentních týmů soutěže.

Fotbalisté SK Zápy ve druhém kole Mol cupu vyřadili druholigové Táborsko, jedinou branku utkání vstřelil v 53. minutě Patrik Kavalír.
Zápy vyřadily druholigové Táborsko. A teď Spartu, přeje si šťastný střelec

Na své si určitě přijdou nejen milovníci kopané. Po celý den bude k dispozici občerstvení. Probíhat budou i nejrůznější soutěže. Dražit se budou dresy Sparty a Slavie a výtěžek podle pořadatelů poputuje na dobrou věc. Děti se mohou těšit na skákací hrad. Večerní program zpestří živá hudba. Vstupné činí 200 korun, děti jdou zdarma.

Podívejte se na jeden z posledních zápasů Sigi Teamu v Bzenci na Hodonínsku:

Program oslav
10.00 zápas přípravky
11.30 žáci: Lužec – Horní Beřkovice
13.30 Legendy Lužce - Sigi Team
14.45 autogramiáda osobností
17.00 muži: Lužec – Zeleneč
20.00 živá hudba v podání kapely Dinamics band