Než se domácí po ránu rozkoukali, prostřelil pohotový Michal Novák ve skrumáži brankáře Šídla. Libiš ihned odpověděla Válkem. Jeho vyloženou šanci Lacina v brance hostí s přehledem zlikvidoval. I tak se domácí z rány utržené v úvodu těžko vzpamatovávali.

Hostům narostla křídla a byli pro nekoncentrovanou obranu domácích stálým nebezpečím. To potvrdili v 17. minutě. Horel obešel domácího obránce a z levé strany velkého vápna trefil horní růžek branky tak, že byl Šídlo bez šance. Hosté vedli už 0:2.

Libiš nepadla do kolen, zvýšila snahu a přecházela rychlými protiútoky do pokutového území hostí. A vyplatilo se. Ve 21. minutě se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Válek a nekompromisně trefil horní roh Lacinovi branky – 1:2.

Tlak domácích po snížení ještě narostl. Ve 27. minutě zaúřadoval Jirásek. Na jeho nádhernou dělovku z dálky pod břevno byla Lacina krátký a domácí srovnali. Do poločasu se už hrálo pod taktovkou domácích. Jediná střela Wernera ale nebyla pro hostujícího Lacinu nebezpečná.

Ve druhé části domácí převzali taktovku a snažili se rozhodnout. Úsilí přineslo ovoce po hodině hry po přímém kopu Špičky. Ve skrumáži se nejlépe orientoval Jirásek a domácí poprvé vedli.

Hosté posílili obranu a podnikali jen brejky. Domácí v aktivitě neustávali. V 63. minutě Špička prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a zvýšil na 4:2.

Libiš opojena vedením zapomněla bránit a hosté ještě snížili. Poučení domácí až do konce nepustili hosty do blízkosti své branky a vítězství uhájili.

Libiš - Č. L. Union Beroun 4:3 (2:2)

Branky: 27. a 60. Jirásek, 21. Válek, 63. Špička – 1. Michal Novák, 17. Horel, 65. Petráš. Rozhodčí: Velebil. ŽK: Trojan, Zuskin, Máj – L. Novák, Krůta, Horel. ČK: 76. Horel (Beroun). Diváků: 120. Libiš: Šídlo – Werner, Zuskin, Pochman, Trojan – Máj (69. Novák), Slezák, Škorvánek (88. Bohdal), Špička – Jirásek, Válek (90. Ondráček). Č. L. Union Beroun: Lacina – Smetana, Choc, Frajer, Petráš (84. Michal Šíma) – L. Novák, Horel, Martin Šíma, Krůta (62. Fujdiar) – Michal Novák, Miloš Novák.