Nebýt některých zbytečných zaváhání, mohl tým pomýšlet na postup do krajského přeboru. Trenérem, který se v odvetách zasloužil o výborné výsledky, byl Vladislav Konvalinka. Jeho péče o klukovské družstvo se odráží i ve výsledcích aktuální podzimní sezony. Druhá pozice před posledními dvěma koly mistrovské soutěže je dobrým počinem pro jarní část.

Do druhého poločasu zatím posledního zápasu s týmem kladenského Kabla nastupovali Kralupáci s jednogólovým mankem. Po sérii brejků i velice slušných kombinací se domácí dočkali alespoň vyrovnání na konečných 1:1.

„Zápas jsme si zkomplikovali určitou nesoustředěností. Hned v první minutě náš brankář inkasoval. Po otřesu se kluci oklepali a hra se vyrovnala. Ve druhém poločasu byl tlak na branku soupeře z Kladna větší a větší. Po vyrovnání dostali kluci křídla a moc chtěli získat tři body. Spálili několik šancí. Mohlo to být tři, čtyři jedna. Tým Kladna má dobré jméno v soutěži, jak jsem se ale dozvěděl, někteří hráči kladenského soupeře přešli do tamního SK Kladno a tým dosud tuto ztrátu nevyrovnal,“ sdělil k utkání kouč Kralup Vladislav Konvalinka.