Libišská cesta za šestým plným bodovým ziskem v řadě přitom nezačala příliš dobře. Inkasovali totiž hned z úvodního rohového kopu zápasu. Ještě do přestávky ale skóre otočili. Jiráň nejdříve z brejku srovnal a v poslední minutě poločasu strhl vedení na hostující stranu Matoušek. Ten přitom měl původně začínat zápas na lavičce a na hřiště ho poslalo až zranění Hrdého při rozcvičce.

„Šlápl nějak blbě na balon," přiblížil trenér hostí Václav Havel, jak se z „náhradníka" stal autor vítězné trefy. Ve druhém poločase, přesněji v jeho závěrečných minutách, už se totiž střelecky prosadil pouze hostující kapitán Škoda parádní exekucí přímého volného kopu. „Nevlídné počasí, nevlídný terén, v tomto utkání jsme chtěli vyhrát a rychle jet do tepla," řekl na úvod svého ohlédnutí za utkáním trenér Havel. „Přestože jsme soupeře rychle pustili do vedení, tak jsme trpělivou hrou zápas otočili. Na domácích bylo vidět, že na umělku jsou zvyklí, my jsme se prvních dvacet minut rozkoukávali, pak už jsme byli fotbalovějším mužstvem a zaslouženě si připsali další tři body."

Beroun – Libiš 1:3 (1:2)
Branky: 5. Smetana – 25. Jiráň, 45. Matoušek, 86. Škoda. Rozhodčí: Mar. Vlk. Libiš: Lomský – Bartoň, Trojan, Kabyl, Šmíd – Těmín, Škoda, Baratynskyy, Kvída – Matoušek, Jiráň.