Matoušek původně neměl být v sestavě, nakonec rozhodl

Beroun – Klady i zápory přinesla fotbalistům Libiše skutečnost, že se jejich zápas 26. kola krajského přeboru v Berouně odehrál na umělé trávě. Na povrch si museli nějakou dobu zvykat a třeba obránce Zuskin kvůli němu do zápasu z obavy o své koleno raději vůbec nezasáhl. Na druhou stranu i v panujícím „psím" počasí zůstal terén hratelný a hosté nakonec vyhráli 3:1.

18.5.2014

Libiš - Benátky (ve žlutém), krajský přebor, 10. května 2014Foto: Luboš Kurzweil

Libišská cesta za šestým plným bodovým ziskem v řadě přitom nezačala příliš dobře. Inkasovali totiž hned z úvodního rohového kopu zápasu. Ještě do přestávky ale skóre otočili. Jiráň nejdříve z brejku srovnal a v poslední minutě poločasu strhl vedení na hostující stranu Matoušek. Ten přitom měl původně začínat zápas na lavičce a na hřiště ho poslalo až zranění Hrdého při rozcvičce.

„Šlápl nějak blbě na balon," přiblížil trenér hostí Václav Havel, jak se z „náhradníka" stal autor vítězné trefy. Ve druhém poločase, přesněji v jeho závěrečných minutách, už se totiž střelecky prosadil pouze hostující kapitán Škoda parádní exekucí přímého volného kopu. „Nevlídné počasí, nevlídný terén, v tomto utkání jsme chtěli vyhrát a rychle jet do tepla," řekl na úvod svého ohlédnutí za utkáním trenér Havel. „Přestože jsme soupeře rychle pustili do vedení, tak jsme trpělivou hrou zápas otočili. Na domácích bylo vidět, že na umělku jsou zvyklí, my jsme se prvních dvacet minut rozkoukávali, pak už jsme byli fotbalovějším mužstvem a zaslouženě si připsali další tři body."

Beroun – Libiš 1:3 (1:2)
Branky: 5. Smetana – 25. Jiráň, 45. Matoušek, 86. Škoda. Rozhodčí: Mar. Vlk. Libiš: Lomský – Bartoň, Trojan, Kabyl, Šmíd – Těmín, Škoda, Baratynskyy, Kvída – Matoušek, Jiráň.

18.5.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 15 000 Kč Prodavači v prodejnách Prodavač/ka drogerie TETA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - praxe v oboru prodeje drogerie vítána, - komunikativnost a příjemné vystupování, spolehlivost, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Iva nováková - kralupy nad vltavou, sídl. hůrka, sídl. Hůrka, č.p. 1037, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Iva Nováková, +420 315 727 696. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 17 500 Kč Přepážkoví pracovníci na poštách Pracovník přepážky - pošta Kralupy nad Vltavou 3. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Česká pošta, s.p. - kralupy nad vltavou 3 - nám. j. seiferta 698/0, lobeček 27803, nám. J. Seiferta, č.p. 698, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Jana Zavadilová, +420 315 727 961. Služby - Služby Hospodyně v domácnostech 15 000 Kč Hospodyně v domácnostech Hospodyně v domácnostech. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - profesionální úklid domácnosti včetně praní a žehlení prádla, nákup potravin, vaření, Požadujeme: plynulá znalost AJ je velkou výhodou (komunikace s rodiči a dětmi), Nabízíme: ubytování v místě pracoviště, Kontakt: prvotní kontakt pouze E-MAILEM. Pracoviště: Lenka staňková 01, 277 52 Nová Ves u Mělníka. Informace: Tereza Karásková, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 25 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladníci, obsluha manipulačních vozíků. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - velmi dobré ovládání VZV - manipulace s rolemi, Nabízíme: prémie za dobré výsledky,příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, Kontakt: p. Roudnický telefonicky 8:00-16:00. Pracoviště: Servis dopravní techniky, a.s. - vraňany, 277 07 Vraňany. Informace: Tomáš Roudnický, +420 737 229 777.

Brankář Všestud Roman Starý vychytal Viktorii na Pšovce druhý bod. V rozstřelu za záda nepustil ani jednu penaltu.