Domácí hráčky prospaly začátek a od druhé minuty prohrávaly. O znovu nerozhodný poločasový stav se postarala kapitánka Chladová, která levačkou vymetla střelou zpoza šestnáctky šibenici.

Po změně stran Mělničanky obrat dokončily. Nejdříve Bezchlebová nadvakrát přetavila ve vedoucí gól výbornou přihrávku za obranu a vítězství po sólu přes téměř celé hřiště zpečetila Hoppeová.

„Ve druhém poločase bylo vidět, že holky chtějí vyhrát. Hodně se hrálo na půlce Teplic, které hrozily z protiútoků," popsal dění na mělnickém hřišti Josef Černý, asistent domácího trenéra Číže. „Ke konci jsme čekali tlak Teplic, ale ten už nepřišel, v klidu jsme to dohráli a vítězství bylo doma," dodal.

V tomto týdnu se Mělničanky hned dvakrát utkají se Starou Lysou. Po středečním domácím pohárovém střetu (výkop na Podolí v 16.30) je na programu mistrovská odveta obou týmů v neděli na hřišti soupeřek.

FC Mělník A – DFK Teplice 3:1 (1:1)
Branky domácích: 32. Chladová, 64. Bezchlebová, 77. Hoppeová. FC Mělník: Holerová – Košatková, Vojtěchová, Kováčová – Hoppeová (78. Slavíková), Chladová, Filová, Soquessa – Skřivánková (60. Veselá), Bezchlebová, Koplová.