I když domácí hráčky měly dostatek šancí už v prvním poločase, výborná mělnická brankářka za svá záda nepustila nic, dvakrát jí pak pomohly i dobře postavené tyče. Ve druhém poločase, kdy se obrázek hry příliš neměnil, už ale nováček takové štěstí neměl a inkasoval hned po dvou minutách a pak do závěrečného hvizdu ještě jednou. „Porážka dva nula nebyla žádnou ostudou, jen škoda, že jsme nedali nějaký ten gól," litovali po návratu z utkání trenéři hostí Vladimír Číž a Josef Černý.

O nadcházejícím víkendu už se mladý mělnický výběr, který je odhodlaný poprat se v nové soutěži o co nejlepší výsledky, představí na svém domácím hřišti, v sobotu od 10.30 hodin ve sportovním areálu na Podolí přivítá Ústí nad Labem, které v podzimní premiéře schytaločtrnáctigólový příděl od Dukly. „Věříme, že to bude zajímavý fotbal a že se naše hráčky dokáží prosadit a zvítězí," zvou mělničtí kouči k návštěvě utkání, kterým se na soutok po čase vrátí ČFL, i když tentokrát „pouze"v ženském podání.

Mělnický tým nastoupil v sestavě Holerová – Koplová, Filová, Kováčová, Košatková – Sequessa, Veselá, Hoppeová, Chladová –Skřivánková, Gregorová.