Petr Kaiser porazil ve váze do 66 kilogramů 3:0 na body staršího domácího Floreskula. Další kadet v této váze, Jan Gazdík, zdolal v pro něj těžkém utkání 2:1 na body rovněž staršího Cholinského z oddílu Chimera Plzeň.

Po delší pauze v kariéře se do ringu vrátil také junior Jaroslav Hančl. V kategorii do 69 kilogramů vyhrál 3:0 na body nad sice mladším, ale těžším Linhartem z SKB Třeboň. „Jarda v tomto zápase hodně přemýšlel. Jasně potvrdil, že si dovede poradit i s těžším soupeřem a je v dobré formě," těšilo trenéra Marounka.

Svůj první start v přípravce ve váze do 54 kilogramů musel ještě odložit Jan Retych, který v Třeboni neměl soupeře. V dobrou formu svých svěřenců doufá trenér Marounek také v poslední březnovou sobotu, kdy se příznivci boxu mohou přijít podívat na zápasy mělnických želízek včetně mistra republiky Gazdíka osobně. Po dlouhé době se totiž bude boxovat opět v Mělníku. Juniorská liga a první liga mužů bude po celý den k vidění v Tyršově domě. První zápasy začínají v 11 hodin.