Mělničtí připravili v nepříliš pohledném zápase Kosmonosům pátou porážku v řadě. Hostům k výhře stačila jedna povedená standardka: ve 41. minutě zakroutil míč z trestného kopu do šibenice Hoffmann.

V 78. minutě už už mělnické naděje na výhru vyhasínaly,protožehlavní rozhodčí po faulu na Řezáče nařídil pro domácí pokutový kop, jenže po delší konzultaci s pomezním ho zřejmě správně odvolal a domácí trestný kopz hranice vápna nevyužili.

Už nařízená penalta se po nápovědě asistenta nakonec nekopala ani v zápase skupiny A mezi Lidicemi a Lužcem. „Okradení“ se cítili být hosté. Mohli totiž konečně pojistit náskok, který jim hned zkraje utkání vystřelil Martin Tauchman.

Od momentu, kdy zůstal bez trestu faul domácího brankáře na Uhra, se už ale více než na svůj výkon soustředili na rozhodčí, neuklidnila je ani přestávka a domácí toho ve druhém poločase využili k bleskovému obratu, který v rozmezí 62. a 67. minuty zařídila asi jejich největší hvězda Falout.

Řepínští po týdnu znovu cestovali na hřiště soupeře a ani z Rejšic neodešli ze souboje dvou týmů se shodným bodovým ziskem s prázdnou. I když výhra z toho tak jako minule v Luštěnicích nebyla, tak hosté remízu 1:1 berou.

Skupin A

Lidice – Lužec 3:1 (0:1)
Branky:
Falout 2, Maroušek – M. Tauchman. Lužec: Prislupský – Špánek, Šára, Merta, Stejskal – Roučka (60. D. Tauchman), M. Tauchman, J. Kučaba, Uher – Miklušák, Levý (87. Velický).

Skupina B

Kosmonosy - FC Mělník 0:1 (0:1)
Branka:
41. Hoffmann. Rozhodčí: Neuman. ŽK: 1:3. Diváci: 63. FC Mělník: Zavadil - Malinský, Jiskra, Zejda, Škrabal - Hakl, Kiš, Jonák, Hoffmann - Žaba (89. Douděra), Blahut (82. Bázler).

Rejšice – Řepín 1:1 (1:0)
Branka Řepína:
Z. Štrupl. Řepín: L. Štrupl – Salač, Merz, Horník, Bláha – Paloušek, Novák (84. Vavrek), Kratochvíl, Prejza (30. Černý) – Z. Štrupl, Dvořák (60. Rada).

Další podrobnosti ze zápasů v tištěném vydání Mělnického deníku v úterý 15. listopadu!

(lk, jed)