Dynamo Nelahozeves porazilo Dlouhou Lhotu, Mělník doma zvítězil nad Dolním Bousovem a Lužec porazil Neratovice. Jen Byšice dostaly v Pěčicích čtyři branky a nezískaly ani jeden bod.

TIŠICE – STARÁ 
BOLESLAV 1:1, PEN. 6:5

V penaltovém rozstřelu v první sérii selhal Mikoláš, v páté jej napodobil Fabián a tak se rozhodlo v sedmé – Hádek svého gólmanského kolegu překonal, zato střelec jediné branky Boleslavi Boček neproměnil a rozhodl o tom, že plusový bod zůstane doma.

Radek Zámečník (Tišice): „Vstup do zápasu jsme měli nervózní, nedařila se nám kombinace proti fotbalově vyspělému soupeři. Naštěstí nás jako vždy v posledních zápasech podržel brankář. Ve druhé půli jsme hru vyrovnali a po zásluze srovnali skóre. Nyní se musíme dobře připravit na derby s Neratovicemi."

BAKOV – VELKÝ BOREK 2:2, PEN. 10:11

Miroslav Vlk (Velký Borek): „Jsme rádi, že jsme přivezli první dva body z venkovního zápasu. Měli jsme hned na začátku velkou šanci, kdy byl Štrupl sám před brankářem, ale bohužel přehodil brankáře i branku. Ve 13. minutě jsme prohrávali 0:1, pak ještě na 0:2. Začátek byl pro nás dost nepříjemný. Naštěstí se nám podařilo do poločasu vyrovnat z trestných kopů. Myslím, že jsme zaslouženě vyrovnali, protože jsme hráli docela dobře. Ve druhé půli jsme měli dvě další šance. Ke konci se už dohrávalo a oba týmy byly spokojeni s bodem. My měli pak štěstí při penaltách."

LUŽEC – NERATOVICE 2:0

Pavel Dohnal (Lužec): „Začátek utkání nám moc nevyšel, než jsme se dostali do naší hry. Vedení jsme se ujali po standardce Davida Tauchmana. A druhý gól jsme přidali vzápětí. Po poločase jsme trochu polevili a Neratovice měly dvě gólovky, které chytil Prislupsky. Celá druhá půle byla spíše bojovná, nebylo to moc fotbalové. I přesto jsem spokojen se třemi body."

Jaroslav Urbánek (Neratovice): „Jak je už skoro pravidlem, před samotným zápasem jsme museli řešit připravenou nominaci na utkání, když z ní v sobotu dopoledne odpadl Drahorád, Lemarie a Tláskal, kteří měli být všichni v základní sestavě. Pak když ještě na sraz nedorazil Bobek, odjížděli jsme nakonec ve třinácti lidech. Pokud nás soupeř přehraje, je potřeba mu pogratulovat a uznat jeho kvality, ale prohra s takto průměrným soupeřem, jakým byl v sobotu Lužec, mě osobně hodně mrzí. Jsem přesvědčen, že máme na víc."

FC MĚLNÍK – DOLNÍ 
BOUSOV 4:1

Željko Filipovič (FC Mělník): „Celý tým odvedl dobrý výkon. Hrálo se ve vysokém tempu a většinou na půlce soupeře. Góly jsme dali z toho tlaku a zaslouženě vyhráli. Jsme rádi, že jsme oba dva domácí zápasy absolvovali úspěšně."

DLOUHÁ LHOTA – DYNAMO NELAHOZEVES 0:1

Dynamo zůstává i po posledním odehraném kole neporaženo v normální hrací době a nadále stoupá tabulkou. Zápas ve Dlouhé Lhotě dopadl na jedničku. I když asi půl hodiny dohrávali Nelahozeveští v deseti, tak dokázali uhájit tři body.

Výsledkový servis

Kly – Benátky 1:1, pen. 3:1 (1:0)
Branky: 38. Viskup – 48. Machka. Rozhodčí: Čechmánek. ŽK: 3-2. Diváci: 90.

Dlouhá Lhota – Dynamo Nelahozeves 0:1 (0:1)
Branka: 28. Pekárek. Rozhodčí: Kocourek. ČK: 54. Fomin (N). ŽK: 2-2. Diváci: 60.

Bakov – Velký Borek 2:2, pen. 10:11 (2:2)
Branky: 15. Frelich, 16. Mlynka – 31. Lamač, 35. Štrupl. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 4-2. Diváci: 80.

FC Mělník – Dolní Bousov 4:1 (1:0)
Branky: 40. Z PK, 50., 62. a 78. Veselý – 61. Klíma. Rozhodčí: Doubrava. ŽK: 2-4. Diváci: 120.

Pěčice – Byšice 4:1 (2:1)
Branky: 17. Hubač, 29. Novák, 65. Kořínek, 86. Valenta – 24. Dobiáš. Rozhodčí: Hlavnička. ŽK: 1-4. Diváci: 99.

Lužec – Neratovice 2:0 (2:0)
Branky: 16. D. Tauchman, 25. Kuchař . Rozhodčí: Trumpus. ŽK: 3-3. Diváci: 80.

Tišice – Stará Boleslav 1:1, pen. 6:5 (0:1)
Branky: 77. Toman – 26. Boček. Rozhodčí: T. Pejša. ŽK: 2-4. Diváci: 120.