Jak jste viděl váš první jarní zápas?
Naše vítězství bylo zcela zasloužené. V utkání jsme byli jednoznačně lepší. Hned od začátku jsme si vytvořili tlak a spoustu standardních situací. Z jednoho rohu jsme pak dali hlavou gól, který nás uklidnil. Kontrolovali jsme hru a čekali ve druhé půli na chybu soupeře. Ta přišla, když dostal krásný míč do vápna Honza Schütz a dorážel Dan Krulich. Třetí gól vstřelil Míra Krulich z velké dálky do šibenice.

Napověděl vám dnešní mač něco o úrovni soutěže? Překvapilo vás případně něco?
Překvapil mě trochu soupeř. Myslel jsem, že budou odevzdanější, ale hráli dobře. Než jsme jim vstřelili první gól, tak jsme se trochu natrápili a byli i nervózní. Jak už jsem ale řekl, tak po něm už jsme se zklidnili a šli za vítězstvím.

Co říkáte na kontumační vítězství vašeho největšího pronásledovatele neratovického béčka, na jehož hřiště se vůbec nedostavil soupeř z Dolních Beřkovic?
Vůbec nevím, co k tomu mám říct. Je to samozřejmě škoda, protože, i když je to tak nízká soutěž, tak by se mančafty měly dát vždy nějak dohromady a odehrát to. Nevím.

V dalším kole v Tišicích vás nejspíš čeká ještě o poznání tvrdší oříšek než doma s Kly…
Ano, říkali mi kluci, že jde o místní derby, protože obě vesnice jsou od sebe jen pár kilometrů, a asi to bude těžší. Ale připravíme se na to, a pokud zopakujeme výkon ze soboty a vše proběhne i ze strany rozhodčích, jak má, tak se nemáme čeho bát a neměli bychom mít problémy.