Své postupné zlepšení v zápase domácí korunovali ještě do přestávky góly Hángoce a Černého. Následný festival neproměněných šancí skončil snížením soupeře na 2:1 a domácí trenér Luboš Randák byl podle svých slov opět o trochu blíže infarktu. „Nicméně myslím, že i tak jsme měli hru pod kontrolou, jen ta koncovka…," ulevil si zpětně.

Větší klid do závěrečných minut pak přinesl třetí gól. První a podle domácích i zasloužené vítězství mají po utkání s Kročehlavy, figurujícími rovněž ve spodních patrech tabulky, na kontě mladší dorostenci Slavie. „Hra byla sice rozháraná, ale jasná snaha konečně vyhrát se cení," komentoval vítězství 3:0 Luboš Randák.

Jeden z bodově nejslabších víkendů naopak zažily ve stejné soutěži neratovické týmy. Starší podlehl v Rakovníku vysoko 4:1, mladší kolegové se s domácími rozešli smírně 1:1.

V prvním poločase duelu starších dorostenců se hrála vyrovnaná partie. V 19. minutě se ujali vedení domácí. Čtyři minuty před přestávkou ale hosté po rohu srovnali. Zvrat do vývoje zápasu přinesl svým příchodem na hřiště v 65. minutě domácí Červený, který nedlouho poté dvěma góly rozhodl o tom, že si tři body připíší na konto domácí a hosté odejdou počtvrté v sezoně s prázdnou. Konečnou podobu výsledku dal v 84. minutě Žďánský.

„V utkání s kvalitním soupeřem jsme získali důležité tři body. Po opatrném výkonu v prvním poločasu jsme ve druhé půli převzali iniciativu a zaslouženě vyhráli," řekl po utkání spokojený domácí trenér Miroslav Procházka. V duelu mladších se naopak ujali vedení hosté. Domácí pak vyrovnali na konečných 1:1. v 55. minutě.