Domácí s náhradníkem Menčlem v brance, který zachytal velmi dobře, se snažili kombinační hrou rozebrat obranu soupeře, což se jim celkem dařilo.

Vedoucí branku domácí vsítili přes jasnou výškovou převahu soupeře paradoxně po rohovém kopu. Výborným náběhem se prosadil z posice předstopera Hángoc a nechytatelnou hlavičkou skóroval.

Další šance zůstaly nevyužity, a tak šli slavisté do kabin s hubeným náskokem. Hosté se prezentovali velmi dobrou hrou podpořenou velkým nasazením. Po přestávce navíc přeskupili sestavu a ještě zvýraznili výškovou převahu.

Po jednom ze závarů se jim podařilo i vyrovnat, když domácí brankář neměl nárok se k míči dostat.

Slavii však zdobila bojovnost a snaha urvat tři body za každou cenu. To vše korunoval vítěznou brankou nejlepší střelec týmu Filip Lamač a hostům se už nepodařilo i díky kvalitní hře domácí obrany s výsledkem nic udělat.

Zklamáním pro domácí Velký Borek, a to ani ne z výsledku (0:4) jako z přístupu hráčů, naopak skončilo utkání mladších týmů.

„Hosté nebyli o moc fotbalovější, ale měli daleko větší chuť hrát a touha po vítězství z nich jen čišela. A tak místo tolik očekávaného prvního vítězství přišla další porážka po ostudném výkonu,“ komentoval nezdar domácí trenér Luboš Randák.