Bohemia – Slaný 1:4

„Po špatném vstupu jsme už v deváté minutě inkasovali první gól. Chvíli nato mohla přijít odpověď z přímého kopu, místo toho jsme dostali druhou branku a do poločasu ještě jednou. Do druhé půle jsme vstoupili gólově, měli jsme další šanci. Soupeř byl na míči jistější a byl důraznější a po dalším gólu bylo hotovo,“ vyprávěl po utkání Jan Hovorka, kouč poděbradského staršího dorostu.

Branka Bohemie: Moravec. Poločas: 0:3. Bohemia Poděbrady: Papoušek – Čermák (64. Kuneš), Soukup, F. Souček, Znamínko – Kupec (71. Molič), Ghanem, Moravec, Schulz – Hran Ca, Kaše (34. O. Souček).Bohemia – Slaný 6:4

„Zápas se hodně podobal minulému. Na rozdíl od posledního zápasu jsme mohli být spokojeni nejen s předvedenou hrou, ale i s konečným výsledkem. Stále se trápíme v zakončení, ale přesvědčili jsme se, jak je důležité hrát až do úplného konce. Ještě deset minut před koncem jsme prohrávali o dvě branky, ale po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli konečné skóre 6:4. Doufám, že se nám tímto podařilo protrhnout střeleckou smůlu a od příště nám to tam už začne padat,“ věří trenér mladšího dorostu Bohemie František Soukup.

Branky Bohemie: Bělohoubek 2, Lylo, Záhora, Souček, Husek. Poločas: 1:3. Bohemia Poděbrady: Papoušek - Volráb, Najmon, Erben, Š. Otta - Lylo (41. Souček), Havránek, A. Otta (64. Husek), Bělohoubek - Machovský (41. Molič), Záhora.