„Turnaj jsme si jeli pořádně užít, kluci ročník 2002 jdou od příští sezony do starší kategorie, takže to byl poslední společný zápas,“ uvedl vedoucí týmu Libor Zůza, který si pochvaloval, že kluci v každém zápase makali naplno. „Zodpovědně bránili a uměli rychle zaútočit, především se ale soustředili na fotbal a ne na žádné blbosti.“

Za největší dosavadní skalp pak na Pšovce považují vítězství nad dívčím týmem U10 z pražské Sparty, který na turnaji pokořili jako vůbec jediní. „Kdy se někomu podaří porazit mistryně republiky přípravek. Nejkrásnější moment turnaje předvedl Honzik Feix v zápase se Spartou, kdy v sólu po vzoru Messiho položil i gólmanku a s přehledem zakončil do prázdné brány,“ popisoval Libor Zůza, který považuje druhé místo za zaslouženou odměnu a skvělý úspěch. „Všem klukům patří velká pochvala a uznání nejen za tento turnaj, ale i za celou sezonu, za veliké zlepšení a především, že vytvořili skvělou partu kamarádů a sportovců,“ uzavřel.

Turnaje se zúčastnily také naděje byšické Vitany, do závěrečných bojů o medaile se ale nekvalifikovaly.

Konečné pořadí: 1. Poříčany, 2. Pšovka, 3. Sparta Praha – dívky, 4. Vyšehrad, 5. Bohemians Praha, 6. Kyje, 7. Union Žižkov, 8. Běchovičtí sršni 2002, 9. Admira Praha, 10. Řeporyje, 11. Běchovičtí sršni 2003, 12. Motorlet II, 13. Koloděje, 14. Byšice, 15. Dobříč, 16. Motorlet I.

NÁBOR: FK Pšovka Mělník hledá mladé fotbalisty ročníku narození 2001 až 2004, zájemci se mohou hlásit na telefonu 602 680 342, další informace na www.fkpsovka.jex.cz.