„S Vysokou, která ale asi v té době ještě nebyla v takové formě jako dnes, jsme prohráli až brankou v 90. minutě, což byla škoda. Tým SK Hrobce byl jasně lepší než Vysoká a porazil nás 4:1. Otvovice nás v prvním utkání o umístění porazily 2:1, ale byly soupeřem, se kterým jsme si měli poradit,“ zrekapituloval účast na mělnické umělce člen mlékojedského týmu Josef Bendl.

V přípravném období panuje v týmu účastníka III. třídy spokojenost především se slušnou docházkou hráčů k tréninkům zaměřeným na nabírání fyzičky. „Málokdy je nás méně než deset. Na to, že se jen běhá, tak myslím, že je to dobrá účast. Na trénink s míčem není hřiště,“ doplnil Josef Bendl.

Pro novou posilu Mlékojedští znovu sáhli k sousedům do Tišic. „Na spadnutí je příchod Jury Dulíka jako středního záložníka, což je post, který nás docela tlačil. Nikdo jiný nepřišel a ani neodešel. Nepočítám tedy Tomáše Matuchu, který byl na hostování ve Klích už na podzim a na jaře tam pokračuje,“ uvedl Josef Bendl a potvrdil, že by se měl po podzimní pauze znovu objevit v řadách okresních rozhodčích.

O nadcházejících víkendech tým zasáhne do Českého poháru.