Domácím vyšel úvod. Šledr osvědčil svůj čich na góly a po narážečce s Tříškou otevřel skóre. Na 2:0 zvyšoval Dvorný, který se po autovém vhazování proháčkoval do šestnáctky.

Pak sice hosté střelou zpoza šestnáctky snížili, ale poslední slovo v prvním poločase měli opět domácí. Po faulu na Čurdu si míč na značku pokutového kopu postavil Hnízdil a jako vždy neomylně rozvlnil síť za svého hostujícího kolegy – 3:1.

„Začátek zápasu byl z naší strany výborný. Šli jsme rychle do dvougólového vedení. Pak jsme sice inkasovali, ale ještě do poločasu jsme stihli dát třetí gól. Utkání jsme měli dobře rozehrané,“ shrnul první poločas domácí kapitán Jiří Guttengerg.

Také v úvodu druhé části byli domácí střelecky úspěšní. Guttenberg vypíchl na půlce míč a po rychlém protiútoku s Házem druhý jmenovaný zvyšoval už na 4:1.

Pak ale Mšenští trochu polevili a dovolili soupeři snížit na rozdíl jediné branky. V závěru se ještě do velké šance dostal Dvorný, ale jeho lob skončil vedle.

„Ve druhém poločase fotbalovější hosté přidali na obrátkách, ale vyrovnat se jim nepodařilo. My jsme vycházeli ze zabezpečené obrany, kluci dřeli a hosty do vyložených šancí nepouštěli. Vyhráli jsme zaslouženě. Hosté byli fotbalovější, my zase bojovnější a to rozhodlo,“ dodal mšenský kapitán.

Mšeno – Dolnobousovský SK 4:3 (3:1)

Branky: Šledr, Dvorný, Hnízdil z PK, Háze – Šolc, Vynikal, Budínský z PK. Rozhodčí: Stádník. Diváků: 100. Mšeno: Hnízdil – Čurda, Kormoš, Karabáček (89. Havel), Tříška – Grát (83. Demen), Kolumpek, Guttenberg, Šledr – Dvorný, Háze (80. Krúpa).

(jah)