Oba celky se střetly už v srpnu 2007 v rámci přípravy na B-třídu a Mšenští tehdy vyhráli 3:0. Zatímco celek z Mělnicka si od té doby o třídu pohoršil, Pražané naopak postoupili do A-třídy. Remíza 1:1 je tak pro SK cenná.

Mšeno začalo dobře, ale opět si počínalo komplikovaně a nedůrazně v zakončení. Po dvaceti minutách soupeř hru vyrovnal a začal předvádět své kvality. Po trestném kopu na hranici šestnáctky hosté vstřelili jedinou branku prvního poločasu. Po přestávce bylo Mšeno za odvážnější hru odměněno vyrovnáním po akci Dvorného, Tříšky a zakončujícího Šlédra.

Trója se nehodlala s remízou smířit, tlačila se do útoku a mšenská obrana nevěděla, kam dřív skočit. Z nejméně čtyř vyložených příležitosti ale neskončila v síti žádná. „V zápase zaslouží pochvalu hlavně brankář Hnízdil, obránci Kříž, Brunclík a Vaněk, za druhý poločas také Roman Kolumpek. Zbytek týmu má určitě na víc. Přesto musíme uznat fotbalovou sílu soupeře a konstatovat, že výsledek je pro nás více než dobrý,“ hodnotil mšenský Jiří Guttenberg.

Mšeno – Trója 1:1 (0:1)

Branka Mšena: Šlédr. Rozhodčí: Šuhaj. Mšeno: Hnízdil – Kříž, Vaněk, Guttenberg, Brunclík – D. Kolumpek, R. Kolumpek, Tříška, Šlédr – Dvorný, Wasyliw (Grát, Karabáček, Demen).