Na domácím hřišti pouze remízoval s PTZ Nelahozeves a bodově se na něj dotáhlo druhé Mšeno, které těsně porazilo Horní Beřkovice. Utkání dvou vedoucích mužstev ve III. A třídě nemělo vítěze. Domácí Liběchov vedl gólem Hladkého, ale na konečných 1:1 vyrovnal z pokutového kopu mělnický Gabčo.

Atletico okresní přebor
16. kolo: Lobkovice - Kly 1:3
(0:0) Petrův – Vondrák, Matucha, Švejda vlastní, ČK: Mrázek (LOB), Mšeno - Horní Beřkovice 2:1 (1:1) Tříška z PK, R. Kolumpek – Čížek z PK, ČK: 0:1, Dynamo Nelahozeves B - Libiš B 1:0 (1:0) Bondarev, D. Beřkovice - Čečelice 4:1 (2:0) Houška 2, Novák, Kalhous – P. Zeman, Veltrusy - PTZ Nelahozeves 2:2 (1:1) Štofl, Kopecký – Bednárik, Kejmar, Byšice - Vojkovice 2:1 (0:1) Pokorný, Novák – Lipš, ČK: Rubáš (VOJ), Pšovka B – Č. Kralupy 5:2 (2:1) Jiskra 2, L. Krejčík, Hyka, Melounek – Sluka, Všolák, ČK: 0:1.

Tabulka

III. třída – skupina A
16. kolo: Liběchov - FC Mělník 1:1
(0:0) Hladký – Gabčo Z PK, Botafogo Mělník - Dřísy 0:1 (0:0) Zoula, Mlékojedy - Kostelec 1:0 (0:0) Němeček, Lotos Neratovice - Vysoká B 5:2 (4:0) nehlášeni – T. Skopka, Tott, V. Borek – Neratovice B 6:3 (5:1) T. Krajník 2, Dvořák 2 (1 z PK), Nesládek, Fryč – Langmajer, Boušek, Melich, Záryby B - Všetaty 0:2 (0:1) Baloun, Lauda, Tišice B – H. Počaply 1:1 (0:0) Brodský – Kabát.

Tabulka

III. třída – skupina B
16. kolo: Hořín - Dolany 3:3
(0:1) Polanský 3 – Doležálek, Vondra, Djurevski, Chlumín - Ledčice 2:1 (2:0) Stoklasa 2 – Jan Kaclík, Sazená - Obříství 4:2 (3:2) Dunko 2 (1 z PK), Studený, Vochomurka – Marvan, Veber, Nová Ves - Chvatěruby 2:2 (1:2) Došek, Horák – Veselý, Soukup, ČK: 2:0, Zálezlice - PTZ Nelahozeves B 3:1 (2:0) Kouba, Bílek, Šimánek – Hénig, K. Kralupy - Cítov 3:0 (1:0) Müller 3, Spomyšl - Jeviněves 3:1 Melichar, Baloun, Novák – Lansfeld.

Tabulka

IV. třída – skupina A
12. kolo: V. Borek B - Nebužely 1:1
(1:1) L. Krajník – nehlášen, Střezivojice - Všetaty B 7:0 (4:0) Žižka a Vosmík po 2, Rykl, Štumpa, Rampouch, Řepín B - Mšeno B 0:2 (0:0) Tříška, Guttenberg, Lobkovice B - Kly B 1:5 (1:2) Randák – Bursa 2, Zelenka, Blažek z PK, Fabera vlastní, ČK: Šmejkal (L.), Byšice B - Tuhaň 13:0 (6:0) Menčl 4, Mucska 3, Lauda 2, Došlý 2, Slovák, Šulc.

Tabulka

IV. třída – skupina B
12. kolo: Všestudy - Hostín 4:2
(2:2) Masný 2, Slížek, Čurma – Tovara, Truhlář, Veltrusy B - Chvatěruby B 1:1 (1:1) Blahoš – Tomáš, Vraňany - Lužec B 0:2 (0:0) P. Tauchman 2, Postřižín - eL Bunda Neratovice 10:1 (4:1) M. Moravec 5, Válek 3, Chodura 2 – Formanko, Úžice – Č. Kralupy B 3:1 (2:0) Hrdlička, Kalina, Robert Konečný – Chlapec.

Tabulka

OP dorostu – skupina A
10. kolo:
Řepín - Vysoká 4:3 (2:0), Mšeno - Kly 6:2 (2:1), Lobkovice - Liběchov 1:2, Mělník - Vehlovice 9:0 (4:0), Tišice - Kostelec 2:2 (1:2).

Tabulka

OP dorostu – skupina B
14. kolo:
Vraňany - Cítov 3:8 (2:0), Dolany – H. Beřkovice 2:5 (1:1), D. Beřkovice - Lužec 1:3 (0:1).

Tabulka

OP žáků
12. kolo:
Tišice - Mšeno 0:13, Lužec – H. Beřkovice 3:0, H. Počaply - Úžice 2:5 (1:2), D. Beřkovice - Liběchov 7:5 (4:2), Veltrusy - Vehlovice 9:3 (4:2), Byšice - Obříství 3:5 (2:4). Dohrávka z podzimu: Veltrusy – Liběchov 1:4.

Tabulka

(jah)