„Má to určitě svá pro a proti. Na umělku se nám až tak nechtělo, protože domácí jsou na ni zvyklí a mají ji hlášenou i jako náhradní hřiště. Na druhou stranu by to pro nás mohla být i výhoda, protože v neděli by mělo hrát i jejich áčko. Každopádně nemáme co ztratit a alespoň to budeme mít za sebou," říká Jiří Guttenberg, předseda a trenér SK Mšeno.

Jak hodnotíte podzim z pohledu vašeho mužstva?
Před sezonou jsem vyhlásil boj o postup. To jsem ovšem ještě netušil, že nám odejde Tříška do Ovčár a že se v prvním kole zraní náš nejlepší střelec. Z celkového šestého místa jsem hodně zklamaný.

Do odvet jste cíle a očekávání nejspíš přehodnotili, že?
Hrát klidný střed tabulky, na postup to už opravdu není a k sestupu je bohužel hodně blízko, ale snad to nějak uhrajeme.

Které týmy pasujete na postup a koho na sestup?
Postup si nenechají vzít jednoznačně Kralupy a o sestupové pozice bude ještě tuhý boj. Jmenovat nikoho nechci.

Došlo ve vašem kádru během zimu k nějakým změnám?
V prvním jarním kole mi bude oproti prvnímu podzimnímu určitě chybět pět hráčů. Hostování u nás ukončili Picek (Hroznětín), Štolba (Vysoká), Bohata (Kropáčova Vrutice), Novák (Bezno) a na hostování odešel Dvorný (Byšice). Nově je u nás jen Křivan (Zeměchy). Rádi bychom ještě dotáhli hostování Jaroslava Fiebingera, který ovšem zatím nestíhá časově.