Zápas byl od začátku jasně pod taktovkou hráčů Mšena. Ti šli do vedení už v páté minutě, kdy se po střele Kolumpka trefil Popelka. Další zásah do soupeřovy branky obstaral Tříška. Po necelé čtvrthodině to už bylo 3:0, když po vyšachování obrany na jeden dotek zvýšil opět Tříška. A favorit zůstal při chuti. Po přímém kopu z pravé strany zavěsil hlavou Šlédr. Za další dvě minuty vsítil Dvorný po krásném centru Šlédra pátý gól a ještě před přestávkou upravil aktivní Šlédr na 0:6.

Do druhé půle udělal trenér Živný několik změn a hra ze strany Mšena trochu upadla. Soupeř toho využil a po hodině dal po chybě obrany čestný gól. Mšenští se ještě prosadili Čurdou, který zvýšil hlavou po rohu Pokorného na 1:7. Konečný účet zápasu podtrhl osmou brankou do domácí sítě Dvorný.
Hráči dali mšenským trenérům hezký dárek k narozeninám, které mají z kraje března, a ti jim za předvedený výkon děkují. Ještě jedna připomínka k internetovým stránkám Vilémova, kde tamní fotbalový expert favorizoval za jasného vítěze Horní Polici. „Pánové, jako je rozdíl mezi vaší a naší soutěží, tak je rozdíl mezi soutěží Mšena a Horní Police,“ vzkázal do Vilémova trenér Živný.

Mšeno – Horní Police 8:1 (6:0)

Branky Mšena: Tříška, Šlédr a Popelka po 2, Čurda, Dvorný. Mšeno: Hnízdil – Hlavnička, Brunclík, Pokorný, Kříž – Šlédr, Kolumpek, Tříška, Čurda – Dvorný, Popelka (Háze, M. Karabáček, Havel, Krúpa).

(jah, gar)