I když i letos na jaře bude o co hrát. V poločase nejvyšší okresní soutěže patří Mšenským druhé místo, které ještě zdaleka nezabouchlo dveře k rychlému návratu do B-třídy.

„O nových hráčích říkat nemohu, protože ještě žádní nejsou. S někým jednáme, ale zatím nechci nic předbíhat ani zakřiknout,“ uvedl hrající předseda Jiří Guttenberg. Podle jeho slov by měl oddíl v nejbližší době dotáhnout přestup Jakuba Vaňka ze Pšovky, který ve Mšeně hostoval už na podzim. Trochu obav nadělalo vedení přestěhování se Lukáše Hlavničky do Prahy. „Snad najdeme cestu, aby za nás mohl nastupovat i na jaře,“ věří ve Mšeně.

Na soustředění letos z ekonomických důvodů tým vedený trenérským duem Kalkant – Hliněný nepojede. Přípravu v domácím prostředí okoření dohodnuté přátelské duely, mimo jiné s Mělníkem, Milovicemi, Dolany, Novou Vsí, Trójou a Beznem.

„Cíl pro jaro si dáváme ten nejvyšší, to je vítězství v okresním přeboru, ale dobře víme, že je to cíl hodně vzdálený. Jeho splnění pro nás bude velmi těžké. Výborně hrající Veltrusy mají na čele tabulky náskok čtyř bodů a nás čekají v prvních dvou kolech těžké zápasy na hřištích soupeřů v Lobkovicích a ve Klích,“ uvědomuje si Jiří Guttenberg.